test prep istanbul

+90 216 428 1075

+90 532 458 1075

Acıbadem

Acıbadem Caddesi No:188 D:4

09:00 - 21:00

Haftanın 7 Günü

Yükleniyor Etkinlikler

« All Events

Test Prep Istanbul SAT Sonbahar Kursu İngilizce 2018

Eylül 1 @ 11:00 - Kasım 30 @ 17:00 UTC+3

| TRY2400
sat sonbahar kursları ingilizce ve sat sonbahar kursları matematik. sat eylül kursu.

Sat Sonbahar Kursları İngilizce ile sizi bekleyen sat sınavlarına hazırlanın. Türk öğrencilerin en çok zorlandığı bölüm olan SAT Reading ve SAT Writing and Language bölümleri için hazırladığımız kurslarımız ile kısa sürede başarıyı yakalayın. Ücretsiz sat denemeleri ile kurs sonunda kendinizi değerlendirin. Tecrübeli eğitmenleri ile size yıllardır hizmet veren Test Prep İstanbul, SAT sınavlarındaki başarısıyla ünlüdür. Her sene gerçekleştirdiğimiz SAT Sonbahar Kursları ile öğrenciler, istedikleri puanı alıp, hayallerindeki okullara kabul almaya bir adım daha yaklaşıyor.

1 Eylül 2018- 30 Kasım 2018 arasında gerçekleşecek İngilizce kurslarımız en fazla 8 kişilik sınıflarda verilecektir. İngilizce olarak 24 ders ve toplam 36 saatten oluşan kurslarımız, en iyi eğitmenlerimiz tarafından verilecektir. Kurs takvimlerini aşağıda bulabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kurs sonunda öğrencilere 10 adet SAT Denemesi Ücretsiz olarak yapılacaktır. Dileyen öğrenciler Test Prep Istanbul SAT Sonbahar Kursu Matematik 2018 için de kayıt olabilirler. 

Yurt dışında okumak isteyen öğrencilerin heveslerini anlayabiliyoruz. Kuzey Amerika ve Avrupa dahil bir çok ülkede geçerli olan SAT Sınavı, öğrencilere yeteneklerini gösterme fırsatı verir. Okumak istedikleri bölüm ile ilgili SAT Subject Test alan öğrenciler, bu bölümlere kabul şanslarını arttırmaktadır. Öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu zamanda yanlarında olup, onlara her konuda yardımcı olmaktayız. Başından sonuna kadar yıllarca süren bu süreçte, istedikleri her zaman öğrencilerin yanında olmaktayız.

Yeniden tasarlanmış olan ‘’yeni’’ SAT ( New SAT ), Mart 2016’da ABD’de ve Mayıs 2016 da, Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın geri kalanında başlatılmıştır. SAT sınavının bazı bölümleri aynı kalsa da, testin çoğunluğu farklılaştırıldı. Genel olarak SAT Test, kural ve formüllere dayalı sorulardan gerçek dünyada kullanacak içeriklerin olduğu soru tiplerini içermeye başladı. Öğrencilerin sınıf içinde öğrendikleri bilgileri, sınıf dışında kullanma becerileri (kelime ve matematik becerileri dahil) test edilmektedir. Bu sayede üniversiteler öğrencilerin sıkı ezber yerine, yeni bilgiyi öğrenme yeteneğini ve üniversite eğitimine başlayabilmek için ne denli hazır olduklarını daha rahat görebilecekler.

SAT Sonbahar Kursları İngilizce Farkımız

Yeniden tasarlanan SAT 2400 yerine 1600 puan üzerinden değerlendirilir. Essay opsiyonel olmuştur. Öğrencilere essay yazmaları için 50 dakika süre tanınmaktadır. Artık yanlış doğruyu götürmeyecek. Eski SAT de yapılan her yanlış 0,25 puanınızın düşmesine sebep olurdu. Artık böyle olmayacak. Değişikliklerin duyurulduğu ilk günden itibaren SAT Kursu olarak çalışmalara başlamış bulunmakta ve öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda tüm SAT Kursu materyallerimizi hazırlamış bulunmaktayız.

Summary
Event
Test Prep Istanbul SAT Sonbahar Kursu İngilizce 2018
Location
Test Prep Istanbul, Acıbadem Caddesi,No 188 D 4,Üsküdar-34660
Starting on
1 Eylül 2018
Ending on
30 Kasım 2018
Güz döneminde SAT İngilizce Kursu alıp Aralık ayında sınava girecek öğrenciler için hazırladığımız sat sonbahar kursu. Bu kursu tamamlayan öğrenciler, sınavda başarılı olmaktadır. Dileyen öğrenciler, bire bir özel ders de alarak eksiklerini kapatabilirler. Sat İngilizce Sonbahar Kursları ile sizi bekleyen sat sınavlarına hazırlanın. Türk öğrencilerin en çok zorlandığı bölüm olan SAT Reading ve SAT Writing and Language bölümleri için hazırladığımız kurslarımız ile kısa sürede başarıyı yakalayın. Ücretsiz sat denemeleri ile kurs sonunda kendinizi değerlendirin.
Offer Price
TRY 2400

Organizatör

Test Prep Istanbul
Telefon:
0532 458 1075
E-posta:
iletisim@testprepistanbul.com
Website:
www.testprepistanbul.com

Mekan

Test Prep İstanbul
Acıbadem Mahallesi Acıbadem Caddesi No 188 D 4
İstanbul,34660Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
02164281075
Website:
https://testprepistanbul.com