GMAT Kursları Testprep Türkiye

gmat kursu istanbul ankara izmir tüm türkiye skypeNeden GMAT sınavına giriyorsun? Neden GMAT kursu alıyorsun?  Dünya genelinde 6.000 ‘den fazla business school ve program tarafından güvenilen GMAT, akademik başarı için hazır olduğunuzu gösterir. Oldukça basit bir şekilde GMAT, işletme okulunda ve sonrasında en çok önem verilen becerileri, okullara göstermenizi sağlar. GMAT sınavına hazırlanmak ve bunu iyi yapmanız, okullara işletme okulunun sınıfta başarılı olmak için sahip olduğunuzu göstermenize izin verir. Bunu başarabilmek ancak sağlam bir çalışma planı hazırlayarak mümkündür. Ayrıca, doğru hazırlık materyalini seçerek ve test gününüzün öncesinde, sırasında ve sonrasında neler bekleyebileceğinizi bilmeniz gerekir. Bu anlattıklarımızın hepsini GMAT Kurslarımız ile başarabilirsiniz. Türkiye’de ve özellikle İstanbul’da kaliteli bir GMAT kursu bulmak gerçekten zordur. Uluslar arası seviyede eğitim veren kurumumuz ile GMAT sınavında 700 bandını aşmanızı hedefliyoruz.

GMAT Programı lisans mezunu öğrenciler için hazırlanmış, üniversite sonrası bir programdır. Öğrencileri üniversite sonrasındaki yaşamlarında başarılı olmaları için hazırlayan, akademik olarak zorlayıcı ve öğretme odaklı bir eğitim programıdır. Tüm öğrencilerin entelektüel, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Program, dünyanın önde gelen üniversitelerine kabul almak için kullanılır ve bir çok üniversitede geçerliliğe sahiptir.

GMAT Kursu Almaya Ne Zaman Başlamalısınız?

GMAT sınavına tarih aldığınızda, planlı çalışmaya başlamış olmanız gerekir. Sırf deneme olsun diye ya da hiç çalışmadan GMAT sınavına girmek sizin için faydalı olmayacaktır. Hatta tam tersi, maddi bir kayıp olacaktır. Bu sebeple öğrencilerin GMAT sınavına, tüm konularda uzmanlaştıktan sonra girmesini öneriyoruz. GMAT kursu yardımımız ile öğrencilerin kısa sürede sınav için hazır olmalarını sağlıyoruz. Sınavın test ettiği becerileri öğrenmek için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizim GMAT Kurslarımız Diğer GMAT Kursu Programlarına Göre Farklıdır

İlk dersten itibaren öğrencilerin gelişim gösterdiği gmat kursu, profesyonel ve tecrübeli gmat eğitmenleri ( gmat tutors ) tarafından verilir. Öğrencilerin sınavda karşılaşabileceği zorlukları önceden bilen kişiler ile çalışmaları her zaman faydalarına olacaktır. Kısa ders programı ile en iyi verimi yakaladığımız dersler ile maddi külfet altında kalmadan öğrenciler 650 bandını geçmektedir. Tüm öğrencilerimiz 650 puan ve üstü almaktadır. Bizimle uzun süreli çalışan adaylar da 700 puan ve üstü almaktadır. GRE Kursu alan öğrencilerimiz de aynı başarıyı yakalamaktadır.

GMAT sınavı hakkında daha detaylı almak isteyen adaylar resmi GMAT sayfasını ziyaret edebilirler. Sınav hakkında, kayıt dahil tüm yardımı sunuyoruz.

5/5 (1 Review)

4 Comments:

 • Tony / Cevapla

  Great GMAT Tutoring. Thank u for all support. I still cannot believe that I got 720 🙂 U deserve all the best wishes.

 • Melih / Cevapla

  Özellikle Reading Comprehension desteğiniz için çok teşekkürler. Umarım kabul de alırım.

 • Kevin / Cevapla

  Thank you for the best GMAT Tution in Istanbul. I got 730 by the help of the great tutors.

 • Ahu / Cevapla

  6 aylık bir GMAT hazırlığı ile 710 puan almamı sağlayan GMAT konusunda profesyonel ve donanımlı bir kurum. Sizin sayenizde istediğim okula kabul almaya bu kadar yaklaşabildim. Sonsuz teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *