logo

+90 216 428 1075

+90 532 458 1075

Acıbadem

Acıbadem Caddesi No:188 D:4

09:00 - 21:00

Haftanın 7 Günü

IB Kursu İstanbul İzmir Ankara Tüm Türkiye

ib kursu istanbul ankara izmir. ib özel ders.IB Diploma Programı (IBDP) uluslararası seviyede geçeli olan lise diploma programıdır. Kanada, Amerika ve İngiltere’de akademik eğitim almak isteyen öğrenciler genellikle bu programa kayıt olmaktadır. IB kursu ile bu ülkelerin yanında tüm avrupa ülkelerine kabul alırsınız. IB Diploma programı iki yıl süren yoğun ve disiplinli çalışma gerektiren bir maraton olduğu için öğrencilerin disiplinli bir şekilde çalışması gerekmektedir. Bunun bilincinde olarak öğrencileri yönlendirmekteyiz. IB programı yoğun bir program olmasının yanında, mantığı kavrandığı zaman kolay bir program olmaktadır. Kaliteli ve deneyimli öğretmen ekibimizle hedefe yönelik eğitim anlayışımızla öğrencilerin düzenli destek ile hayallerindeki üniversitelere kabul almasını hedefliyoruz. IB kursu çalışmalarımızı bu hedefte yönetiyoruz.

IB Kursu Hangi Dersleri İçerir?

IB özel ders ile öğrencilerin yüksek başarı sağlamalarının temel sebebi disiplinli bir eğitim sistemi benimsememizdir. Öğrencilerin başarılı olmasının ardında onları takip eden kişilerin olması önem arz etmesidir. Öğrencilerimizi bire bir takip ederken aynı zamanda velileri de bu sürece dahil ediyoruz. IB özel ders almak isteyen öğrencilerle detaylı bir çalışma yapıp hangi ib özel ders ile en yüksek verimi alacaklarını belirliyoruz. IB dershanesi olarak tüm IB sürecinde öğrencilerin yanındayız. IB Eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için IB eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

TestPrep IB Kursu Neden Tercih Edilmelidir?

Yurt dışında okumak isteyen öğrencilerin heveslerini anlayabiliyoruz. Kuzey Amerika ve Avrupa dahil bir çok ülkede geçerli olan IB Sınavı, öğrencilere yeteneklerini gösterme fırsatı verir. Okumak istedikleri bölüm ile ilgili ib dersi ve ib kursu alan öğrenciler, bu bölümlere kabul şanslarını arttırmaktadır. Öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu zamanda yanlarında olup, onlara her konuda yardımcı olmaktayız. Başından sonuna kadar yıllarca süren bu süreçte, istedikleri her zaman öğrencilerin yanında olmaktayız.

Diğer test sınavlar ile desteklendiğinde ib kursu öğrencilerin top college denilen en iyi okullara kabul ihtimalini arttırır. IB kursu ile birlikte, üniversiteye başvuru yaparken ihtiyaç duyulan Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı hizmetimizi de Dubai kalitesi ile sunmaktayız. Uluslararası seviyede eğitim kalitesi IB kursu sunmaktan onur duyuyoruz. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de IB eğitimi alan öğrencilere ib dershanesi olarak destek oluyoruz. En iyi IB özel ders almak isteyen öğrenciler bizi tercih etmektedir. Sadece profesyonel IB öğretmenleri ile çalıştığımız için yüksek başarıyı yakalıyoruz.

Summary
Review Date
Reviewed Item
IB Hazırlık Kursu | IB Kursu Istanbul Turkiye
Author Rating
51star1star1star1star1star

16 Responses to “IB Kursu İstanbul İzmir Ankara Tüm Türkiye”

 • Çağdaş / Cevapla

  IB derslerinde examiner eğitmenlerin farkını göreceksiniz. Özenle seçilmiş eğitmenleri ile bana fazlaca yardımcı oldular. Gerek dersler, sınavlar gerekse de IB internal assessment için yardımcı oldular. Bunun gibi başka kurum var mı bilmem ama son derece profesyonel ve başarılılar.


 • Arzu / Cevapla

  IB fizik matematik ve kimya dersi aldırmak istiyorum kızıma. Ne yapmalıyım?


  • Admin / Cevapla

   İletişim formunu doldurursanız, yönetim ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişim kuracaktır efendim.


 • Arzu / Cevapla

  Koç Lisesi’nde okuyan kızım için Ib dersi aldırmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim


  • Admin / Cevapla

   İletişim formunu doldurursanız, yönetim ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişim kuracaktır efendim.


 • Uzay / Cevapla

  IB kursu almak için sizi geç bulduğuma çok pişmanım. IB examiner eğitmenlerin farkını gördüm ve herkese buradan ders almayı tavsiye ederim


 • Ece / Cevapla

  IB dershanesi olarak herkese tavsiye edebilirim.


 • Fatma / Cevapla

  Uzaktan eğitimle danışmanlık yada ders veriyormusunuz


 • Doğa / Cevapla

  Merhabalar, Online AP calculus BC ya da AB kursu oluyor mu? Ayrıca yazın derslere başlanılabilir mi?


 • ayşegül / Cevapla

  çocuğumun okuduğu lisede IB yok yineden kurusunuza gelip bu sınava gelebilirmi ve hangi illerde var kursunuzdan teşekkürler


 • Dilek / Cevapla

  İstanbulda nerdesiniz?ders saatleri kişiye göre mi ayarlnıyor?


 • Zeynep / Cevapla

  Okuduğum lisede IB programı yok bu durumda IB diploması alma şansım olmuyor mu ? Özel ders veya kurslarla bu sınava girilemez mi


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile belirtilmiştir.

Bize Hemen Ulaşın/Contact Us