Online IB Kimya Özel Ders SL/HL Programlarımız

Mühendislik ve fen alanındaki bölümlerde okumak isteyenler için önemli bir ders olan IB Kimya, öğrencinin ihtiyaçlarına, seviyesine ve hedeflerine göre özel olarak tasarlanmış bire bir IB Kimya özel ders ile desteklenir. Sertifikalı IB Kimya öğretmenlerimiz, öğrencinin eksiklerine odaklanır ve öğrenciye özel ders planı yaratır. IB Kimya Revision derslerimiz de, sınav öncesinde öğrencilere IB kampıyla grup ders imkanı verir.

Öğretmen: IB sertifikalı IB Kimya öğretmeni
Ders Süresi: 90 Dakika
Deneme Dersi: İlk dersten memnun kalmazsanız %100 ücret iadesi ya da başka bir IB Kimya öğretmeni ile ders imkanı.
Ders Dili: %100 İngilizce ya da tüm tanım ve terimleri İngilizce olarak, Türkçe ders.
Etüt: Hayır. IB kişisel bir programdır ve sadece soru çözümü üzerine kurulu değildir. Ders ve etüt öğretmeninin farklı olması, öğrencinin kafasını karıştırır. IB öğretmenlerimiz ile yapılan dersten sonra, öğrencilerimizin ek etüte ihtiyacı kalmaz.
Internal Assessment Desteği: Evet
Extended Essay Desteği: Evet
Online Ders İmkanı: Evet. TestPrep’in online eğitime odaklanan yazılımı ile dersler yüzyüze eğitim kalitesinde geçmekte. Bilgisayarınıza hiç bir program kurmanıza gerek kalmaz. Öğrencilerimiz, kendilerine özel oluşturulan sayfadan derslere katılabilir.
Ders Sıklığı: Dilerseniz düzenli haftalık sabit bir program oluşturabilirsiniz ya da sınav öncesi ders alabilirsiniz.

Kimya hocaları başta olmak üzere tüm müfredata bukadar hakim ve bukadar anlaşılır anlatan hocalarına teşekkürü borç bilirim. Benimle 2 yıllık IB süreci boyunca başından sonuna kadar hep birlikte oldular. Düştüğüm anlarda psikolojik destek sağladılar ve toparlanmama yardımcı oldular. Test Prep benim için bir aile gibiydi. Yıllar sonra bile yanınıza uğramak isteyeceğimi düşünüyorum.

Test Prep IB Kimya Öğrencisi – Yağmur

IB Kimya SL/HL Internal Assessment Dersleri

Verdiğimiz Online IB Kimya Özel Ders SL/HL desteğimiz ile öğrencilerin IB programı boyunca hem okul kimya sınavları hem de IB Kimya sınavından en yüksek puanları almalarını hedefliyoruz. BU hedefte IB Kimya’nın tüm bileşenlerinden öğrencilerin tam puan almasını sağlıyoruz. IB Kimya notunuzun 7 olmasını istiyorsanız, başarılı bir Internal Assessment yazmalısınız. Hem IB Kimya SL hem de IB kimya HL notunuzun %20’sini oluşturan IB Kimya Internal Assessment, öğrencilerin final notu üzerinde oldukça etkilidir. 24 tam puan almak için, yetkin bir IB Kimya öğretmeniyle başından sonuna kadar takip edilmesi şarttır. Test Prep’in IB Kimya öğretmenleriyle IB yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Ders Süresi: 60 Dakika

IB Kimya HL

IB Kimya SL

Kesinlikle IB dersleri konusunda destek alınabilecek en iyi yer. Hocalar oldukça bilgili ve yardımcı olmak konusunda istekliler. İlgimi kaybettiğim dersleri tekrar sevmemi sağladılar ve önceki yıllarda öğrenemediğim her konuyu tam anlamıyla öğrenmem konusunda çok yardımcı oldular.

Test Prep IB Öğrencisi – Güneş Ö.

IB Kimya HL & SL Dökümanları

IB Kimya müfredatının içeriğini aşağıdaki dökümanlarda bulabilirsiniz. Belirtilen tüm müfredat konuları için dilerseniz tek tek, dilerseniz paket olarak online IB Kimya özel ders alabilirsiniz

  4 Comments

 1. Hikmet
  23/07/2018
  Reply

  Ister IB Kimya SL olsun isterse de IB Kimya HL. Barış Hoca’dan ders almak gerçekten çok zevkliydi. Kimya dersini zaten seviyordum ama şimdi anlayarak sevmeye başladım. Umarım sınavda sizi utandırmam hocam.

 2. Sahad
  23/07/2018
  Reply

  The experience was great! I took SAT Chemistry and IB Chemistry courses. my experience was like an experience like no other. The staff was amazing as they gave me tasks to do which in turn would benefit me as well as them. Also, I learned many applicable tasks which I can be able to implement in my studies. Test Prep is the best in its field in Turkey!

 3. Emir
  25/01/2019
  Reply

  Keşke okul hocamız da böyle olsa 🙁

  Kimya ezber değilmiş keşke geçen sene böyle öğrenseydim.

 4. Selin L.
  20/12/2020
  Reply

  IB Kimya extended essay için ders almaya başladım fakat sonra farkettim ki okuldaki eğitim bana IB için yeterli olmayacak. TestPrep’ten Ib kimya özel ders almaya başladım ve bu sayede 7 getirdim. Internal assessment, TOK ve EE dahil tüm konulardan yardım aldım ve hepsi son derece güzel puanlarla bitti. Başta Barış hoca olmak üzere tüm öğretmenlere çok ama çok teşekkürler.

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *