IGCSE Kursu Istanbul

igcse hazırlık kursu igcse özel ders istanbul.Cambridge IGCSE, 14 – 16 yaş arası çocuklar için dünyanın en yaygın eğitim programıdır. Kolejler tarafından ve dünya çapında kabul gören   uluslararası bir kimliktir. 30 yıldan daha önce yaratılmış, dünyadaki okullar tarafından denenmiş ve güvenilmiştir. Cambridge IGCSE müfredatı, ana dili İngilizce olmayanlar da dahil olmak üzere, çok çeşitli becerilere sahip öğrenciler için çeşitli sınıflar sunar. Öğrencileri çeşitli konularla ilgilenmeye ve aralarında bağlantı kurmaya teşvik etmek yaklaşımımız için temeldir. Test Prep olarak, İstanbul’da IGCSE kursları için mükemmel kaynaklar ve eğitimlerle desteklenen esnek ve teşvik edici bir müfredat sunuyoruz. IGCSE özel ders ve IGCSE kursu için examiner  IGCSE eğitmenleri ile çalışıyoruz.

Öğrenciler için Cambridge IGCSE, yaratıcı düşünme, sorgulama ve problem çözme becerilerini geliştirerek performansı geliştirmenize yardımcı olur. Cambridge IGCSE’de 30 dilde 70’ten fazla konu içerir. Bu müfredat aşağıda belirtilen konularda gelişim sağlamanıza yardımcı olur.

  • Konu içeriği.
  • Bilmediğiniz ve bilmediğiniz durumların yanı sıra yeni olanlara uygulama.
  • Fikri soruşturma.
  • Değişime esneklik ve cevap verme.
  • İngilizce olarak çalışmak ve iletişim kurmak.
  • Kültürel farkındalık.

Müfredatlar uluslararası görünüme sahiptir, ancak yerel bir ilgiyi korurlar. Özellikle uluslararası bir öğrenci topluluğu için yaratılmışlardır ve kültürel önyargılardan kaçınırlar. IGCSE, core ve extended olarak ikiye bölünmüştür.

Core ve Extended için IGCSE Özel Ders ve IGCSE Kursları

Farklı yetenekleri hesaba katmak için, bazı derslerde Core ve Extended müfredatlar arasında bir seçim yapılabilir. Core müfredat öğrencilerin büyük bir çoğunluğunun yetenek aralığındadır. Konuyla ilgili tam bir genel bakış sunar ve C’den G’ye not skalası vardır. Extended müfredat, akademik açıdan daha yetenekli olanlar için tasarlanmıştır. A * ila E seviyelerine ulaşması beklenenleri hedef almaktadır. Burada Core ve Extended müfredatın farklılıklarını bulabilirsiniz.

Cambridge IGCSE değerlendirmesi kursun sonunda yapılır ve yazılı, sözlü, ödev ve pratik değerlendirme içerebilir. Bu, özellikle ana dilleri İngilizce olmadığında öğrencilerin öğrenmelerini gösterme fırsatlarını genişletir. Birçok konuda Core ve Extended müfredat arasında bir seçim vardır, bu da Cambridge IGCSE’yi çok çeşitli yetenekler için uygun kılar. Cambridge IGCSE sınavları yılda iki kez, Haziran ve Kasım aylarında yapılır ve sonuçlar Ağustos ve Ocak aylarında açıklanır.

TestPrep IGCSE kursu neden tercih edilmelidir?

Yurtdışında okumak isteyen öğrencilerin isteklerini anlıyoruz. IGCSE Sınavı, öğrencilere yeteneklerini gösterme fırsatı verir. En çok ihtiyaç duydukları sırada onlarla birlikteyiz ve her konuda onlara yardım ediyoruz. Baştan sona uzun yıllar süren bu süreçte her zaman öğrencilere yakın duruyoruz. Uluslararası seviyede eğitim kalitesinde IGCSE Kursu ve IGCSE Özel Ders sunmaktan onur duyuyoruz. IGCSE ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen adaylar, resmi IGCSE sitesini ziyaret edebilirler.

5/5 (1 Review)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *