SAT Biyoloji E/M Subject Test Kursu

sat biyoloji subject test kursu, sat bio subject test kursu, sat biyoloji özel ders.SAT Biyoloji Subject Test Kursu, Ekolojik Biyoloji ( SAT Biology E ) ya da Moleküler Biyoloji ( SAT Biology M ) olarak ikiye ayrılır. Biyoloji Subject Test, lisede öğrendiğiniz biyolojinin temel kavramlarını öğrendiğinizi okullara göstermenin bir yoludur. Biology Ecological (Biology-E) : Biyolojik topluluklara, popülasyonlara ve enerji akışına daha fazla odaklanır. Biyoloji Molecular (Biology-M) : Biyokimyaya, solunum ve fotosentez gibi hücresel yapı ve süreçlere odaklanır. SAT Biyoloji Subject Test Kursu: SAT Biyoloji Subject Test Kursu uzman eğitim kadromuz ile verilmektedir. Bizimle düzenli olarak çalışan öğrenciler, sınavda rahatlıkla 800 puan almaktadır.

SAT Biyoloji Subject Test Kursu boyunca işlenecek konular aşağıdadır

İçerikSınavdaki Ağırlığı %
EM
Cellular and molecular biology

Cell structure and organization, mitosis, photosynthesis, cellular respiration, enzymes, biosynthesis, biological chemistry

15%27%
Ecology

Energy flow, nutrient cycles, populations, communities, ecosystems, biomes, conservation biology, biodiversity, effects of human intervention

23%13%
Genetics

Meiosis, Mendelian genetics, inheritance patterns, molecular genetics, population genetics

15%20%
Organismal biology

Structure, function, and development of organisms (with emphasis on plants and animals), animal behavior

25%25%
Evolution and diversity

Origin of life, evidence of evolution, patterns of evolution, natural selection, speciation, classification and diversity of organisms

22%15%

SAT Biyoloji Subject Test Kursu E / M Seçimi Nasıl Yapılır?

Biyolojik topluluklar, popülasyonlar ve enerji akışı hakkındaki sorulara daha rahat cevap verecek olursanız, Biyoloji E’ye girin. Biyokimya, hücresel yapı ve solunum ve fotosentez gibi konularda daha başarılıysanız Biyoloji M’ye girin.
Test gününde seçmeyi düşündüğünüz test için cevap formunuzda Biyoloji E veya Biyoloji M seçmelisiniz. Testin doğru bir şekilde puanlanması için sınavda Biyoloji E veya Biyoloji M’yi seçmelisiniz. Aksi halde sınavınız geçersiz sayılır. Her iki testi de aynı tarihte alamazsınız, fakat farklı tarihlerde iki sınava da girebilirsiniz.  SAT Biyoloji Subject Test Kursu ile iki sınav için de hazırlık yapabilirsiniz.

Öğrencilerin ders alarak katılması gereken SAT Biyoloji Subject Test Kursu, sizi başarıya taşır. Temel konulara odaklanan kurs, bu konularda eksiğinizin kalmamasını sağlar. Bu sayede iyi bir skor elde etmenizi garanti altına alıyoruz. Kapsamlı şekilde işlenen konular ile SAT özel ders, sizi 800 puana taşımaktadır. Öğrencilerin akademik hayatında çok önemli bir yere sahip olan SAT sınavı, tecrübeli kişilerce verildiği zaman kısa sürede fayda sağlamaktadır. SAT Reasoning ve diğer SAT Subject Test Özel Ders almak isteyen öğrenciler, ders sayfalarını ziyaret edebilir.

 

5/5 (1 Review)

4 Comments:

 • Kerim Dündar / Cevapla

  Oğlumun sat hazırlığı için yaz sonu derslere başladık ve gerek okul dersleri gerekse de sat skoru için emeklerimizin karşılığını aldık. Başından sonuna kadar yardımcı olan eğitmenleri ile çok güzel bir dönem geçirdik.

 • Maggie / Cevapla

  Test Prep was a really knowledgeable and amazing experience for my SAT Biology exams.

 • Nermin / Cevapla

  Kızımın IB dersleri için başlayıp, sonrasında SAT dersleri için de yardım aldık. Yorumları okuyarak geldik ve burada gerçekten çok daha fazlasını gördük. Kızım görüşmeden sonra düzenli ders çalışmaya başladı ki bu hayatında ilk defa oluyor. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Kızım sınavdan kaç puan alır bilmiyorum ama benim için hiç önemli değil. Sizin gibi insanlar oldukça bu ülkeye olan güvenim artıyor. Size ne kadar dua etsem azdır. Çok teşekkür ederim size ve emeklerinize.

  • Admin Testprepistanbul / Cevapla

   Yıllardır titizlikle devam ettirmeye çalıştığımız hizmet kalitemizi, siz tüm değerli misafirlerimizin de desteği ile belli bir çizgide korumak için çalışmaktayız.

   Yaşadığınız memnuniyet için tüm ekibimiz adına teşekkürlerimizi belirtmek isterim.

   Yapmış olduğunuz yorumlar Test Prep’in her zaman sağlamayı hedeflediği yüksek standartlı hizmet kalitesi ve misafir memnuniyeti için çok değerlidir.

   Sizi ve değerli misafirlerinizi her zaman Test Prep’te görmek dileğiyle,

   Saygılarımızla,
   Test Prep Turkey Yönetimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *