logo

+90 216 428 1075

+90 532 458 1075

Acıbadem

Acıbadem Caddesi No:188 D:4

09:00 - 21:00

Haftanın 7 Günü

SAT Kursu İstanbul Ankara İzmir Türkiye

sat kursları. sat kursu istanbul. sat test kursu sayesinde 1600 alın. sat özel ders. sat test prep istanbul.ABD’de üniversite okumak isteyen adayların, SAT ya da ACT sınavlarından birisini ya da ikisini almaları gerekir. Bu sebeple olmazsa olmaz sınavlardan olan SAT için, tecrübeli eğitmenlerimiz ile SAT kursu sunuyoruz. Gerek SAT 1 ( New SAT) gerek SAT 2 ( SAT Subject Test) için tüm desteği veriyoruz. Zamanla yarışılan bir sınav olan SAT için kendi çalışmanız ile başarılı olmanız imkansız değil ama çok zordur. Bu sebeple kısa sürede eksiklerinizi kapatmanız için hazırlanan SAT kursu ile zamandan tasarruf edersiniz. Ayrıca profesyonel eğitim kadromuz ile SAT Hazırlık Kursu sayesinde yüksek puanlara ulaşırsınız. Bu sınavdan yüksek puan almanız okullara burslu kabul almanız için çok önemlidir.

SAT Exam ve SAT Kursu Istanbul Yapısı Nasıldır?

SAT Sınavı SAT ve SAT 2 olarak 2’ye ayrılır. Bu iki sınav birbirinden bağımsız sınavlardır. SAT 1 için öğrenciler matematik ( SAT Math ) ve İngilizce ( SAT Verbal ) içeren bir sınava girerler. Verbal bölümünde öğrencilerin zamanı doğru yönetmeleri ve verilen metinler ile ilgili soruları olabildiğince çabuk ve doğru cevaplamaları gerekir. Verbal part, 65 dakikada çözülmesi gereken 52 sorudan oluşan Reading Test ve 35 dakikada çözülmesi gereken 44 sorudan oluşan Writing and Language Test kısımlarını içerir. SAT 1 sınavının tüm bölümleri için SAT Kursu veriyoruz. Her iki bölümden toplam olarak en yüksek 1600 puan alınmaktadır.

SAT Reading Test

52 Soru ve 65 Dakika

SAT Writing & Language Test

44 Soru ve 35 Dakika

New SAT ( Yeni SAT ) değişiklikleri nelerdir?

Yeniden tasarlanmış olan ‘’yeni’’ SAT ( New SAT ), Mart 2016’da ABD’de ve Mayıs 2016 da, Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın geri kalanında başlatılmıştır. SAT sınavının bazı bölümleri aynı kalsa da, testin çoğunluğu farklılaştırıldı. Genel olarak SAT Test, kural ve formüllere dayalı sorulardan gerçek dünyada kullanacak içeriklerin olduğu soru tiplerini içermeye başladı. Öğrencilerin sınıf içinde öğrendikleri bilgileri, sınıf dışında kullanma becerileri (kelime ve matematik becerileri dahil) test edilmektedir. Bu sayede üniversiteler öğrencilerin sıkı ezber yerine, yeni bilgiyi öğrenme yeteneğini ve üniversite eğitimine başlayabilmek için ne denli hazır olduklarını daha rahat görebilecekler. Yeniden tasarlanan SAT 2400 yerine 1600 puan üzerinden değerlendirilir. Essay; opsiyonel olmuştur. Öğrencilere essay yazmaları için 50 dakika süre tanınmaktadır. Artık yanlış doğruyu götürmeyecek. Eski SAT de yapılan her yanlış 0,25 puanınızın düşmesine sebep olurdu. Artık böyle olmayacak. Değişikliklerin duyurulduğu ilk günden itibaren SAT Kursu olarak çalışmalara başlamış bulunmakta ve öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda tüm SAT Kursu materyallerimizi hazırlamış bulunmaktayız.

SAT Kursu Subject Tests

Öğrencilerin çeşitli derslerde ve konularda yeteneğini göstermesini sağlayan Subject Testler ile, okumak istediğiniz bölüm ile alakalı sınava girmelisiniz. Örneğin, tıp okumak isteyen öğrenci SAT Biyoloji Subject Test almalıyken, astrafizik okumak isteyen öğrenci Fizik Subject Test almalıdır. Aşağıda belirtilen tüm SAT Subject Test konularında yardımcı oluyoruz. Her bir SAT Subject Test, 800 puan üzerinden değerlendirilir.

TestPrep SAT Kursu Neden Tercih Edilmelidir?

Yurt dışında okumak isteyen öğrencilerin heveslerini anlayabiliyoruz. Kuzey Amerika ve Avrupa dahil bir çok ülkede geçerli olan SAT Sınavı, öğrencilere yeteneklerini gösterme fırsatı verir. Okumak istedikleri bölüm ile ilgili SAT Subject Test alan öğrenciler, bu bölümlere kabul şanslarını arttırmaktadır. Öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu zamanda yanlarında olup, onlara her konuda yardımcı olmaktayız. Başından sonuna kadar yıllarca süren bu süreçte, istedikleri her zaman öğrencilerin yanında olmaktayız.

Diğer sınavlar ile desteklendiğinde SAT Kursu öğrencilerin top college denilen en iyi okullara kabul ihtimalini arttırır. SAT kursu ile birlikte, üniversiteye başvuru yaparken ihtiyaç duyulan Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı hizmetimizi de Dubai kalitesi ile sunmaktayız. Uluslararası seviyede eğitim kalitesinde SAT Kursu sunmaktan onur duyuyoruz. SAT ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen adaylar, resmi SAT sitesini ziyaret edebilirler.

Summary
Review Date
Reviewed Item
SAT Kursları
Author Rating
51star1star1star1star1star

10 Responses to “SAT Kursu İstanbul Ankara İzmir Türkiye”

 • Dilara / Cevapla

  SAT Skorum sizin sayenizde1000den 1400 üstü seviyelere geldi. Ne kadar teşekkür etsem azdır.


 • Bayram Charyyev / Cevapla

  Hello. How can i enroll to the sat and sat subjects test courses? Please keep in touch with me as soon as possible!


 • Bayram Charyyev / Cevapla

  Hello! How can i enroll to the sat courses? Please keep in touch with me as soon as possible!


 • Emrah / Cevapla

  SAT kurslarınız sayesinde burslu kabul aldım hocam. Amerka’da lise okuduğum için sizinle tanışana kadar yapabileceğimi sanmıyordum.


 • Maggie / Cevapla

  The best sat courses in istanbul is here. Great math and verbal support. Also thanks for the great guidance


 • Ecem / Cevapla

  1550 :))) Çok çok çok teşekkürler


 • Ferhunde / Cevapla

  Kızım için tercih ettiğimiz ve keşke ilk önce buraya gelseydik dediğimiz kurs merkezi. Barış bey zaten ilk görüşmemizde açık ve güzel bir şekilde yardımcı oldu. Hocamızın tavsiyelerine uyup ve derslere düzenli katılıp SAT skorumuzu 2 ayda 1360 tan 1520 ye çıkardık. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. IB dersleri için de aynı şeyi söyleyebilirim. Umarım her şey gönlünüzce olur.


 • Emir / Cevapla

  Son derece faydalı olan ve kaliteli bir kurs aldım. Hocalarıma sonsuz teşekkür ederim. Gerçekten samimi ve başarılı bir işleyiş var, bu sayede diğerlerinin önüne geçiyor benim için.


 • Derya Derin / Cevapla

  Sat mzth level 2 800 :)))


Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile belirtilmiştir.

Bize Hemen Ulaşın/Contact Us