TOEFL IBT Kursu İstanbul

toefl ibt kursu istanbul toefl courses istanbulİnternet üzerinden yapılan bir sınav olan TOEFL iBT sınavı, İngilizce dil yetenek sınavıdır. Özellikle ABD’de geçerliliğe sahip olan bu sınav ile okullara, çalıştığınız kurumlara ya da vize başvurusu yaptığınız ülkelere İngilizce yetinizi gösterirsiniz. Puanı 0 ile 120 arasında değişen sınav, 130’dan fazla ülkede 9.000’den fazla üniversite, ajans ve diğer kurumlarda kabul görmektedir. TOEFL IBT kursu desteğimiz ile 100 üzerine çıkmayı garantilersiniz. Bu puan çoğu kurum ve kuruluş tarafından kabul görmenize yetecektir.

TOEFL iBT sınavı yılda 50 den fazla sefer yapılmaktadır. Sınava girme ilgili bir sınırlama olmamasına rağmen, 12 gün içinde 2 defa sınava giremezsiniz.  Bizim TOEFL kursu olarak farkımız, en kısa sürede ve tek seferde hedef puanınıza ulaşmanızdır. Bu sayede hem maliyetinizi azaltır hem de verimli şekilde İngilizce öğrenirsiniz. Bu sınav İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma ve anlama yeteneğinizi ölçer ve destekler. Aynı zamanda bizden IELTS Kursu da alabilirsiniz.

TOEFL iBT Kursu ve Sınavı Yapısı

4 bölümden oluşan sınav, okuma, konuşma, dinleme ve yazma becerilerinizi ölçer. Ayrıca akademik bir sınavda, sizden istenenleri doğru şekilde yerine getirip getirmediğinizi de sınar. TOEFL iBT kursu boyunca ücretsiz denemeler de sunmaktayız. Bu sayede eksiklerinizi farkedip, o konular üzerine yoğunlaşmakta ve en kısa sürede kapanmasını sağlamaktayız.

Bölüm 1:

Okuma

Süre:60-80 dakika Soru Sayısı: 36–56

Bölüm 2:

Dinleme

Süre: 60-90 dakika Soru Sayısı34-51

Bölüm 3:

Konuşma

Süre: 20 dakika

Bölüm 4:

Yazma

Süre: 50 dakika

İnternet üzerinden kolay şekilde kayıt olacağınız bu sınav için ayrıca ücretsiz kayıt desteği de sunuyoruz. Kursların başında uyguladığımız deneme sınavları ve kurs boyunca uyguladığımız deneme sınavları da ücretsizdir. Sınırsız sayıda ders materyallerimiz ile, sınava hazırlıkta eksik kısım ve konu bırakmıyoruz. Tüm eksiklerinizi kapattıktan sonra almanızı tavsiye ettiğimiz sınav ile ilgili tüm desteği başından sonuna size veriyoruz. Bu sınavın en çok tercih edilme sebeplerinin başında yaygın şekilde kabul edilmesi gelir. Ayrıca, yukarıda belirtilen 4 adet yeteneği en doğru şekilde ölçerek, size gerçekçi bir tablo ve sonuç verir.

Profesyonel ve deneyimli eğitmenlerimiz ile yürüttüğümüz kurslrımız için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sınav hakkında detaylı bilgi almak için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz. Sürekli yenilenen ve değişik baskı firmalarına ait olan ders materyallerimiz ile, size en uygun kaynağı buluyoruz. Yoğun ödevler ile çalışmanızı kesintisiz sürdürmenizi sağlarken, aynı zamanda hatalarınızın da üzerinden geçiyoruz. Bu sayede başından sonuna kadar yanınızda olduğumuz TOEFL iBT kursu ile sorunsuz bir sınav günü geçirmenizi hedefliyoruz.

5/5 (1 Review)

5 Comments:

 • Gizem / Cevapla

  Kısa sürede eksik odaklı çalışma ile 100 puanı geçmemi sağlayan eşi benzeri olmayan TOEFL kursu. Barış Bey’e destekleri için sonsuz teşekkürler.

 • Murat / Cevapla

  Yaz okulunu yakalamam ve 90 puanı geçmem için 4 ders yetti de arttı bile. İnanılmazsınız. Boston’dan selamlar 🙂

 • Nick / Cevapla

  Thank you for the great Toefl courses. The best I got in Istanbul.

 • Emir / Cevapla

  Sadece writing için desteğe ihtiyacım vardı ve inanılmaz kısa sürede destek olup başarmamı sağladılar. Az ders sayısı için ve yardımlarınız için çok teşekkürler.

  • Admin Testprepistanbul / Cevapla

   Yıllardır titizlikle devam ettirmeye çalıştığımız hizmet kalitemizi, siz tüm değerli misafirlerimizin de desteği ile belli bir çizgide korumak için çalışmaktayız.

   Yaşadığınız memnuniyet için tüm ekibimiz adına teşekkürlerimizi belirtmek isterim.

   Yapmış olduğunuz yorumlar Test Prep’in her zaman sağlamayı hedeflediği yüksek standartlı hizmet kalitesi ve misafir memnuniyeti için çok değerlidir.

   Sizi ve değerli misafirlerinizi her zaman Test Prep’te görmek dileğiyle,

   Saygılarımızla,
   Test Prep Turkey Yönetimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *