IB Özel Ders

ib özel ders istanbul.

En son IB programı olan IB Diploma Programı (IBDP) başlıca 6 ders grubundan oluşur. Uluslararası seviyede geçerliliği olan bir diploma programıdır. Dünya çapındaki okullarda akademik eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih etmesi gereken bir programdır. Bu program yoğun ve disiplinli çalışma gerektiren bir süreç olduğu için öğrencilerin sürekli ve düzenli IB Özel Ders alması gerekmektedir. Bunun bilincinde olarak profesyonel ve examnier öğretmen ekibimizle hedefe yönelik çalışma yapıyoruz. IB Özel Ders programlarımızın yüksek başarılı olmasının temel sebebi bire bir olması, daha fazla ilgi ve konsantrasyon sağlaması, verimli ders saati ile beraber, kuvvetli bir öğretmen – öğrenci ilişkisi yaratarak, dikkat eksikliğini ortadan kaldırmasıdır.

IB Özel Ders programlarımız ile öğrencilerin ihtiyaç duyduğu dersler, examiner öğretmenlerimiz tarafından en verimli şekilde devam ettirilmektedir. Özellikle IB sınavına yönelik stratejileri ve zaman yönetimi konularında sağladığımız rehberlik ve eğitim danışmanlığı hizmetleri başarımızı arttırmaktadır. Bizimle çalışan öğrencilerin IB okul notlarında belirgin artış gözlenmektedir. Ayrıca her hafta düzenli olarak uygulanan denemeler, öğrencilerimizin başarı durumlarını ve eksik oldukları konuları sürekli gözlem altında tutmamızı sağlar. Tecrübeli ve IB Examiner eğitmenlerimizle birlikte IB Özel Ders başarıyı kaçınılmaz kılmaktadır.

IB özel ders neden tercih edilmelidir?

ib özel ders

IB özel ders ala nında tecrübeli olan IB examiner  öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bu eğitmenlerimizin en önemli farkı, IB Sınav kağıtları okuyan eğitmenler olmasıdır. Ayrıca IB müfredatını ve sınav yapısını çok iyi bilen eğitmenlerimiz sayesinde IB özel ders ile başarıyı kısa sürede yakalarsınız.

Kaliteli Bir IB Eğitimi İçin Gerekenler

İyi bir IB eğitimi almak,uluslararası seviyede iyi bir eğitim almanın ilk basamağıdır. Bizim IB özel ders programlarımızda öğrenciler hem üniversite sistemine alışırken hem de onlara yol gösterecek bir programın parçası olurlar. Lise seviyesinde temel eğitim sayılabilecek bu eğitim ne kadar başarılı olursa, ileride karşılaşılacak sorunlar o kadar az olur. Kısa sürede başarıyı yakalamak isteyen öğrencilerin isteklerine cevap veren IB özel ders ve kurs programlarımız  hakkında bilgi almak için ib özel ders sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek vakit kaybetmeden kaliteli bir eğitim alın!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *