GMAT Hazırlık Kursları

GMAT için eğitim gören öğrenciler, matematiksel hazırlık derecesinde farklı seviyelerde hazırlıklara başlarlar. GMAT Hazırlık Kursu kısa bir matematik becerileri incelemesi sağlar. Bu stratejilere dayalı dersten en fazla fayda sağlayan öğrenciler, GMAT’de test edilen temel kavramları anlayan kişilerdir. Kavramların mantıksal değerlerinin anlaşılması için sürdürdüğümüz GMAT Hazırlık Kursları, başarıyı yakalamada ve en iyi GMAT Preperation sağlamakta tecrübelidir. GMAT bir yetenek testidir. Bütün yetenek testleri gibi, entelektüel yeteneği ölçmek için de bir ortam seçmelidir. GMAT matematik, İngilizce ve mantığı seçmiştir.

GMAT Hazırlık Kursu Matematik Becerileri Değerlendirmesi

GMAT Hazırlık Programından en büyük fayda sağlamanıza yardımcı olmak için size bu matematik becerileri değerlendirmesi sunuyoruz. GMAT Hazırlık kursu bölüm 1, GMAT Quantitative, sıklıkla karşılaşılan matematik kavramlarına göre mevcut matematik yeteneğinizi değerlendirmek üzere tasarlanmıştır. Hazırlıkların ilk aşamasında zaman sınırıyla ilgilenmeyin. Bunun yerine, her sorunun test edildiği matematik kavramını anlamaya odaklanın.

Bu kurs GMAT puanınızı yükseltmenize yardımcı olabilir. Deneyimli bir matematik eğitmeni, bir dizi strateji dersi ve uygulama egzersizleri ile size yol gösterecek şekilde yardımcı olur. Her bir soru tipiyle başa çıkmak için kanıtlanmış yöntemleri tartışıp, test simülasyon çalışmaları ile çalışırsınız.

Test stratejileri, ayrı ayrı zamanlanan üç kısma yöneliktir: (reading comprehension, critical reasoning, sentence correction), analytical writing (analysis of an issue, analysis of an argument), ve quantitative (problem solving and data sufficiency). Sınavda görünmesi muhtemel alanlarda etkili bir şekilde eğitim alarak test puanlarınızı en iyi duruma getirmeyi öğreneceksiniz. Tam bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GMAT Zor mu?

GMAT zor bir test olsa da, çok öğrenilebilir bir testtir. Bu, GMAT’ın “kolayca yapılır” olduğunu söylemek değildir. Bir gecede nasıl başa çıkacağınızı gösterecek kaynaklar yoktur. Muhtemelen bunu fark ettiniz. Bununla birlikte, bazı kitaplar, testi geçebilmenizi sağlayacaklarını iddia ettikleri bilgiler sunuyor.  Bu taktik, türünün çoğunda olduğu gibi çalışmaz. Bunun için GMAT sınavına kaliteli bir GMAT hazırlık kursu ile hazırlanmak faydanıza olur. GMAT Kursu sayfamızda, daha detayı bilgi bulabilirsiniz.

Bu kurs size sadece GMAT’de değil, işletme okullarında da çok yardımcı olacak çok sayıda analitik tekniği tanıtacaktır. Bu nedenle, GMAT hazırlık kursu, faydalı bir deneyim olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *