IB Dershanesi İstanbul Neden Tercih Edilmelidir?

ib dershanesi istanbul. ib özel ders ve ib kursu istanbul.

Öğrencilerin eksiklerini ve eksiklerinin nedenlerini belirleyen eğitim anlayışımız ile IB dershanesi Istanbul olarak  başarıyı yakalıyoruz. Öğrencinin tek konuda eksiğinin olması, aslında önceki konulardaki temel eksikliğinden kaynaklanabilir. Bu sebeple doğru analizler yaparak sürecin belirlenmesi gerekir. Her öğrencinin öğrenme yöntemleri birbirinden farklıdır. Bu sebeple hazırladığımız kişisel programlar ile size uygun bir profil yaratıyoruz. IB özel ders eğitimi ile bu kişiselleştirilmiş süreci bir adım ileri taşıyoruz. IB Dershanesi Istanbul şubesi olarak sadece tecrübeli IB hocaları ile çalışıyoruz.

Tüm öğrencilerimize gerekli IB materyallerini sağlıyoruz. IB revision class ile tüm konuların tekrarını eksiksiz yapıyoruz. Bu çalışmanın ciddiyetinin farkında olarak profesyonel şekilde eğitimlerimizi sürdürüyoruz. IB dershanesi istanbul olarak eksiksiz bir hazırlık süreci geçirmenizi arzuluyoruz. Bizimle hazırlanan öğrencilerin notları her zaman yüksek olmaktadır. IB müfredatına hakim olan eğitmenler ile çalıştığımız için, öğrencileri karşılaşacakları sorulara hazır bir şekilde geliştiriyoruz. Değişen IB müfredatına tam hakim hocalarımız ile başarılı olduk ve oluyoruz.

IB Dershanesi Istanbul mu yoksa Istanbul Dışı Hizmet de Veriyor Musunuz?

Hem İstanbul hem de İstanbul dışındaki IB öğrencileri ile çalışıyoruz. Değişen ve gelişen sistemler olsa da, öğrencilerin talepleri doğrultusunda çalışmamızı sürdürüyorz. IB Dershanesi Istanbul için değil, tüm IB öğrencileri için ib özel ders ve ib kursu hizmeti sunuyor. Derslerimizin başarılı olmasının temel sebebi, öğrencileri geleceğin bireyleri olarak görmemizdir. Amacımız ülkesine hizmet edecek faydalı bireyler yaratmaktır. Bu bilinç ile öğrencileri her türlü sınava hazırlıyoruz.

Öğrencilerin ihtiyacı olan tüm ders ve ders dışı aktiviteler ( CAS, Sosyal sorumluluk vb.) konularda doğru yönlendirmeyi yapıyoruz. Bu sayede öğrencilerin IB yükünü hafifletip hem daha yüksek not hem de daha verimli çalışma zamanı yaratıyoruz.

Tüm ib özel ders hizmetlerimiz için kurs sayfalarımızı ziyaret edebilirsin. Gerek İstanbul içinde gerekse İstanbul dışında ib dersi vermekteyiz. İzmir, Ankara ve diğer illerimizdeki IB öğrencilerine online skype desteği vermekteyiz. HD kalitede ve bire bir şekilde sunulan dersler ile öğrencileri online özel ders alıp, zamandan tasarruf ederler. Bizimle hemen iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *