IB – SAT – ACT – AP – IELTS – PTE ACADEMIC – PROFICIENCY – BOCCONI – IGCSE – LSAT – LNAT – BMAT – IMAT – UKCAT – GMAT – GRE – SABANCI HAZIRLIK – ÖZYEĞİN HAZIRLIK – BOĞAZİÇİ HAZIRLIK – KOÇ HAZIRLIK KURS VE ÖZEL DERS DERSHANESİ HİZMETLERİMİZ İLE YURT DIŞI HAZIRLIK TEST PREP​

TEST PREP ISTANBUL ETKİNLİKLERİ

Tüm Etkinlikler
30
Mayıs, 2020
SAT Reasoning (SAT 1) Grup Dersleri
9:00 am - 5:00 pm
Test Prep Acıbadem & Test Prep Levent Ofisleri

SAT Hazırlık kurslarıyla sizi bekleyen SAT sınavlarına hazırlanın. Temel matematiksel ve sözlü bilgiye sahip tüm öğrenciler için derslerimizle kısa sürede başarıya ulaşın. Ücretsiz SAT...

TEST PREP HAKKINDA

TEST PREP HAKKINDA

Eğitim alanında 10 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösterdiğimizden, daha iyi olmanıza yardımcı olabiliriz.

Test Prep, Türkiye’nin önde gelen standart testlere hazırlık ve yurt dışı eğitim danışmanlığı firmasıdır. Öğrencilerimizin hayallerindeki üniversitelere kabul almaları için yardımcı oluyoruz. Eğitim danışmanlığından ayrı olarak, aynı zamanda öğrencilerimizi bir çok standard testlere hazırlıyoruz. IB, AP, PROFICIENCY, GRE, GMAT, SAT, ACT, IELTS, TOEFL, BMAT, UKCAT, LSAT, LNAT gibi testlere de hazırlamaktayız.

Biz, Test Prep’te birbirinden farklı hayalleri olan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi stratejiler ve verimli eğitim metodlarını kullanıyoruz.

Uluslararası Standart testler, sizi hayalinizdeki okullara ulaştıran yolun bir parçasıdır. ABD, İngiltere, Kanada, Avrupa, Avusturalya, Yeni Zelanda vb, ülkelerdeki programlara kabul edilmek amacındasınız. Bu sebeple bu sınavlardan en az birine girmeniz gerekmektedir. Öğrencilerin ihtiyaç ve taleplerine yönelik olarak bu üç çeşit hazırlık programını sunuyoruz:

Grup Dersleri: Grup dersi tercih eden öğrencilerimiz için sınıflar
Özel Dersler: Bire bir özel ders formunda ders isteyen öğrencilerimiz için dersler.
Hibrit Kurslar: Az zamanı kalan veya sınıfın gerisinde kalan  öğrencilerimiz için sınıflar. Bu sınıflarda öğrenciler grup derslere devam ederken aynı zamanda eksiklerini kapatmak için özel ders de almaktadır.

10
+
Yıllık Tecrübe
80
+
ders ve kurs
9000
+
mutlu öğrenci
99
%
başarı oranı

10 yılı aşkın tecrübe ile, son derece kaliteli “sınavlara hazırlık kursları” sağlamak amacıyla çalışıyoruz. Biz, her öğrenciye, uygun profil yaratırken aynı zamanda öğrencilerimizin tüm başvuru sürecini gözlemliyoruz. Bizden talep edebileceğiniz hizmetlerimiz şu şekildedir:

  1. Tüm testler için iyice araştırılmış ve etkili ders tasarımı.
  2. Mükemmel sınıf/öğrenci oranı ile kalabalık olmayan sınıflar.
  3. Sıkı bir şekilde izlenen sınıf düzeni, düzenli bilgi paylaşımı ve değerlendirmeler.
  4. Sınavda başarılı olmanız için tüm stratejileri gözden geçiriyoruz. Aynı zamanda becerilerinizi geliştiren çok sayıda deneme sınavı ve ders materyalini sağlıyoruz. Verdiğimiz ipuçları ile sınavda önünüze çıkacak her engele karşı hazırlıklı olmanızda yardımcı oluyoruz.

Bireysel kurslarımız ve özel derslerimiz her türlü kişisel eksiği ortadan kaldırmak için son derece faydalıdır. Bazı sınavlara hazırlık kurslarımızda zor soruların çözümü için “master-classes” dediğimiz sınıflarla hazırlanmanızı sağlıyoruz. Konularda geri kalmış öğrenciler için ise eksik gidermeye yönelik “remedial classes” dediğimiz programlar ile size yardımcı oluyoruz.

Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Eğitim Danışmanlığı hizmetlerimiz aşağıdaki özellikleri taşıyan uzmanlarımız tarafından verilmektedir:

  • Öğrencinin ilgi alanlarını değerlendiren ve uygun kariyer planı yapmalarına yardımcı olan.
  • Uzun ve sıkıcı başvuru süreci boyunca öğrencileri yönlendiren.
  • Her öğrenci için güçlü bir profil yaratmaya yardımcı.
  • Test Prep’in eğitmenleri çeşitli profesyonel ve akademik bir kariyere sahip olmalarına rağmen tek bir hedefe sahiptir. Bu hedef: Gelecek hayallerini gerçekleştirmeleri için öğrencilere yardımcı olmak. Biz takım liderleri yaratmak istiyoruz. Biz öğrencilerin yetkinliklerinin farkına varmalarına yardım etmek istiyoruz.

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

SIK SORULAN SORULAR

SIK SORULAN SORULAR

Test Prep olarak yurt içi sınavlarından sadece üniversitelerin hazırlık geçme sınavları için destek veriyoruz.

Yurt dışı destekli ve dünya çapında tanınan bir yurt dışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Üniversitelere burslu kabul almanızın önünü açıyoruz.

Alanında tecrübeli, sertifikalı ve sadece o alan ile ilgilenen eğitmenlerdir. Test Prep kalitesi de buradan gelmektedir.

Ofisimizde kurduğumuz internet ve donanımsal Skype altyapısı ile, HD kalitede görüntü ve ses kalitesinde hizmet veriyoruz.