Geri

AP Özel Ders ve Kurs

AP özel ders ve AP kursları (AP grup ders) tecrübeli AP eğitmenlerimiz tarafından veriliyor. Grup derslerimiz her sene Ağustos ayında açılırken, özel ders almaya istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

EN İYİ #AP #CALCULUS AB #CALCULUS BC #CHEMISTRY #PHYSICS #PHYSICS 1 #PHYSICS 2 #BIOLOGY #PHYSICS C: MECHANICS #PHYSICS C: ELECTRICITY #EUROPEAN HISTORY #U.S. HISTORY #PSYCHOLOGY # MICROECONOMICS #MACROECONOMICS #STATISTICS #COMPUTER SCIENCE #ENVIRONMENTAL SCIENCE Kursları ve Özel Ders

Tecrübeli AP eğitmenlerimizle öğrencilerimizin ortalaması 4.7
Size en uygun Test Prep AP eğitmeniyle eşleşin
Online AP dersi imkanı
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi

2023-24 AP Kurslarına Başlamak İçin Geç Kalmayın.

Öğrencilerin hazırlık kurslarından tam verim alması için, olabildiğince erken hazırlığa başlamasını tavsiye ediyoruz. Kişiye özel oluşturduğumuz hazırlık programları ve sabit ders seçenekleriyle 5 almanın önünü açıyoruz. Daha sonra başlamak isteyen öğrencilerimize de sınavda başarılı olmalarını sağlayacak en uygun ap özel ders programı oluşturuyoruz.

 Baştan Sona Tüm AP Konuları

Tecrübeli AP öğretmenlerimizin hazırladığı ders programları ve materyalleri ile her ders sonrası ödevlerle öğrenmenizi pekiştirin. Konuların bitmesiyle birlikte uyguladığımız online denemelerle, zaman karşı olan bu yarışa en iyi şekilde hazırlanın. 

AP Öğretmen Profili

Testi geçmek için ipuçları ve püf noktalarını öğretmeye, gerçek bir öğrenme tutkusu aşılamaya ve öğrencilerin üniversitede ve ötesinde başarılı olmalarına yardımcı olacak temel akademik becerileri öğretmeye odaklanan Test Prep eğitmenleri, dünya çapında eğitim veren AP öğretmenlerinden seçilir.

Robert Kolej’de okuyan oğlumun arkadaşlarının tavsiyesine kulak verip derslere başladık ve son derece memnun kaldık Öğrenci takibi, öğretmenlerin bilgili olması ve gerçekten güzel bir bilgilendirme ile başladığımız dönemi 5 tane 5 ile bitirdik. Bu sayede oğlum şimdi London School of Economics’te okuyor.

Bir öğrenci velisi olarak oğlumun böyle bir yerde emin ellerde olduğunu bilmek gerçekten çok rahatlatıcı.

Test Prep AP velisi – Ebru Hanım

ap kursları ap özel ders ap dersleri

AP Özel Ders Programlarımız 4.7 Ortalamaya Sahiptir

Advanced Placement, lisede karşılaşabileceğiniz en zor derslerden bazılarını sunar. Ayrıca, yılda yalnızca bir kez uygulandıkları için sınav gününde en iyi şekilde performans göstermeye hazır olmalısınız. Test Prep AP özel ders programları, ders materyalini derinlemesine inceleyerek sınavda test edilecek kavramları temel bir şekilde anlamanıza ve sınıfta öğrendiklerinizi pekiştirmenize yardımcı olur. Test Prep’in deneyimli AP eğitmenlerinin size AP sınavlarına girmeniz, olağanüstü üniversite başvuruları göndermeniz için gereken avantajı sunmasına izin verin. Siz de sınavlardan 5 alarak hayallerinizdeki okullara kabul alın.

Kişisel AP Programı

AP Özel ders programında öğrenciler uygun bir zaman dilimi seçebilir ve kendi programlarını oluşturabilirler. Öğrencinin talebine bağlı olarak, sabit bir program da oluşturabiliriz.

Global AP Özel Ders Ekibi

Dünya çapında faaliyet gösteren Test Prep, online dersleriyle ap özel ders sayesinde sizi tüm dünyadaki AP öğretmenleriyle buluşturur. Öğrencilerimizin 5 üzerinden 4.7 ortalamaya sahip olmasının temel sebebi budur.

Online AP Derslerimiz En Yeni Teknolojilerle Donatılmıştır

Online eğitimimiz, öğrencilerin rakipsiz uluslararası öğretmen ekibimize erişimini sağlar. Böylece öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar onlar için en iyi desteği alabilirler. Test Prep Online altyapısı ile ap özel ders öğrencileri ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. Grafikleri çizmekten kimyasal denklemler yazmaya, çevrimiçi çalışma alanlarının esnekliğine ve yanıt verebilirliğine kadar, öğrencilerin ve öğretmenlerin birlikte ayrıntılı olarak keşfetmelerine imkan sağlıyoruz..

 Çoktan Seçmeli Soru Çözümleri

Öğretmenlerimiz tarafından oluşturulan online soru bankamız ile zamana karşı soru çözün. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edebiliyoruz. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapıyoruz. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açıyoruz.

 Konuları Birlikte Çalışma

Çok kullanıcılı beyaz tahta ve sunum seçenekleriyle multiple choice, free response soruları ve grafik çizimleri gibi konular üzerinde öğretmeninizle birlikte çalışarak, interaktif öğrenmenin faydalarının hepsine online derslerimizle ulaşabilirsiniz. Ders videoları ve hareketli sunumlarla en iyi öğrenci deneyimi sunuyoruz.

Kaliteli eğitim kadrosu sayesinde  farkını gösteren ve yönlendirmelere kulak asan herkesin 5 alacağı tek kurs. AP özel ders ya da grup ders farketmez, size her konuda destek olacaklardır. Çok sıcak bir ortam ve çok tatlı hocalarıyla AP dersi almak benim için bir zevkti.

Test Prep AP öğrencisi – Esma

AP Müfredatı Uygulayan Okullardaki Öğrencilere Kapsamlı AP Dersleri Hazırlık Programı

Robert Kolej, Açı Okulları, Hisar Okullar, Üsküdar Amerikan Lisesi ve TED Kolej gibi okullarda AP müfredatı okuyan öğrencilerimizi mayıs sınavlarına hazırlarken, okul notlarının da yükselmesine AP özel ders ile yardım ediyoruz. Kapsamlı hazırlık programlarımız sayesinde, en yüksek skorlara ulaşabilirsiniz. Sınav öncesi kamplar, sınava en yakın soru çözüm seansları ve öğretmenlerimizin hazırladığı örnek sınavlarla, sınava hazırlanın.

ap okulları robert ap özel ders hisar ap özel ders bahçeşehir ap özel ders

  18 Yorum

 1. Berk Erguvan
  21/01/2023
  Yanıtla

  AP grup derslerine katıldığım için gerçekten çok şanslıyım çünkü kontenjanları temmuz ayında dolmuş ve ben son anda kayıt yaptırmıştım. Keşke geçen sene de TestPrep’ten ders alsaymışım dedim gerçekten. Bu sene Kimya ve Calculus BC derslerini alıyorum. Gerçekten konuya çok hakim öğretmenler var ve geçen sene daha ucuz diye tercih ettiğim başka yerin neden daha ucuz olduğunu anlayabiliyorum. Eğer yurt dışında okuma gibi hedefiniz varsa, ne olursa olsun TestPrep’i tercih edin arkadaşlar. Düşük fiyata ders alıp 3 almak, aslında size daha pahalıya mal olur!

  Şimdiye kadarki tüm desteği için Ender Bey’e ve hocalarıma çok teşekkür ediyorum.

 2. Aleyna
  16/08/2022
  Yanıtla

  AP belgesinin okulumuzda olması gerekli mi

 3. Hasan
  14/08/2022
  Yanıtla

  Okulumda IB programı uygulanıyor ama ben AP ye hazırlanmak istiyorum AP dersi almak için AP uygulayan özel bir liseye mi gitmem gerekir yoksa kursunuzda eğitim alabilir miyim?

 4. Selim Güven
  11/07/2022
  Yanıtla

  AP grup derslerine zaman başlıyor? Fiyatlarını da öğrenebilir miyim?

 5. Test Prep Istanbul
  11/07/2022
  Yanıtla

  Selim Bey,
  Grup derslerle ilgili tüm bilgiye ağağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
  https://apozelders.org/ap-kurslari-40-indirimli-ap-ortalamamiz-4-7/
  Sağlıklı günler.

 6. Serpil A.
  16/03/2022
  Yanıtla

  Ağustos 2021’de başladığım AP hazırlık sürecinin neredeyse sonuna geldim ve planlandığı gibi ilerleyen derslerle konuları bitirip deneme çözmeye başladım. İlk denemeyi çözdükten sonra gerçekten bu sınavdan başarılı olacağımı anladım. Öğretmenlerin yaklaşımları, sınav sistemine hakimiyetleri ve karşıma çıkabilecek potansiyel soruları ve bunların çözüm yollarını göstermeleri beni daha da fazla motive ediyor. Aynı sene içinde 5 AP almam rağmen, soruların neredeyse hepsini çözebilir durumdayım. Başından beri yanımda olan tüm TestPrep ailesine çok teşekkür ediyorum. Dilerim bu mesajım diğer öğrencilere de ışık olur.

 7. Seda
  09/02/2022
  Yanıtla

  10. Sinif ogrencisiyim ap sinavina hazirlanmak istiyorum kurslar hakkinda bilgi alabilir miyim

 8. Test Prep Istanbul
  10/02/2022
  Yanıtla

  Merhaba Seda Hanım,
  İletişim bilgilerinizi paylaşırsanız en kısa sürede size dönüş sağlayalım.
  İletişim formumuz: https://testprepistanbul.com/test-prep-istanbul-iletisim-ofis-bilgileri/

 9. Müge
  08/08/2021
  Yanıtla

  Geçen sene oğlum Test Prep ile Physics C Mechanics ve Physics C Electricity and Magnetism sınavlarına hazırlandı. En başında Barış Hoca’nın tavsiyesiyle bu iki sınava hazırlanmaya başlamamıza rağmen, sınava 2.5 ay kalana kadar her iki fizik dersini vermesi beklenen hocamıza oğlumun Physics C Electricity and Magnetism sınavına gireceğinin söylenmesi unutulmuş olduğunu, geride kalan 4 ay boyunca sadece Physics C Mechanics sınavı hazırlığı yürütüldüğünü öğrendik. Bu kabul edilmez hata sebebiyle oğlum son derece zor olan Physics C Electricity and Magnetism sınavına, sınava 2.5 ay kala hazırlanmaya başlayabildi. Süreçte herhangi bir rutin bilgilendirme yapılmadığı gibi, sorularıma da zamanında dönüş sağlanmadı. Sınav bittiğinde yaptığım görüşme talebime bile geri dönüş yapılmadı. Sınavlar açıklandığında sınav sonucunu sormak zahmetine bile katlanılmadı. İlgisizliiğinden ve profesyonellikten uzak yaklaşımlarından son derece memnuniyetsiz kaldığımız Test Prep ile yürüttüğümüz bu başarısız süreç sonunda elde edilen sonuç da son derece başarısız oldu haliyle; oğlum her iki sınavdan da 2 alarak yurt dışında eğitim şansını büyük ölçüde kaybetti. Oğlumun da çok kötü yönettiğini kabul ettiğim bu süreçte, Test Prep’ten beklediğimiz ilgi ve profesyonel yaklaşımın karşılanmadığını ve hayal kırıklığı yaşadığımızı tüm açıklığıyla paylaşmak isterim. Yapıcı olmaya çalıştığım bu yorumlarımın hem Test Prep yetkililerinin gerekli iyileştirme aksiyonlarını almasına yardımcı olmasını hem de Test Prep’ten hizmet almayı düşünenlere yol göstermesini ümit ediyorum.

 10. Test Prep Istanbul
  11/10/2021
  Yanıtla

  Müge Hanım,
  Öncelikle öğrencimizin aldığı skordan bizim de memnun olmadığımızı söylemek isteriz. AP dersleriyle ilgilenen Barış Bey, refakatçı olduğu 3 aylık hastane süreci sonunda, Mart ayında kardeşini kaybetti ve bu süreçte malesef iş ile ilgilenemdi. Size gerek sınav sonucu gerekse sınavın nasıl geçtiği hakkında bu sebeple ulaşamadı. Bir gecede gelişen bir durum olduğu için, işlerin devrini de çalışma arkadaşlarımıza yapamadı.

  “Süreçte herhangi bir rutin bilgilendirme yapılmadığı gibi, sorularıma da zamanında dönüş sağlanmadı.” demenize gerçekten üzüldük çünkü her ders sonrası rapor gönderimi yapıldı. Sizin paylaştığınız mesaj: Barış Hocam merhaba. Aldım tüm raporları, çok teşekkürler yönlendirmeniz için. Kolay gelsin.

  Öğrencimiz AP hazırlığına Kasım’da başladı. Sizinle ilk gün konuşulduğu gibi, müfredatı kısa olduğu için AP Fizik C dersleri önerildi fakat zamanın kısa olduğu da belirtildi.

  İkinci Fizik C hazırlığına sınava 2.5 ay kala değil, 4 ay kala Şubat ayında başlandı. Evet bir gecikme yaşandı, bunu kabul ediyoruz. Hatta bu sebeple, ek Fizik C derslerinden ücret alınmadı.

  Sınava 1 ay kala sizinle paylaşılan değerlendirme raporu:

  ****Konular bitti. Şuan tekrar yapıyoruz. Şuana kadar mekanik ve elektrikten her birinden yirmiye yakın deneme gönderdim. Mert’in konu tekrarlarını ve soru çözüm miktarını artırması gerekmektedir. Mert’in bireysel çalışması önemli. Bu süreçte Mert ihtiyaç duyarsa ek ders talebinde bulunabilir. Ama önemli olan Mert’in bol miktarda konu tekrarı yapması ve soru çözmesi.****

  ****Mert konuya hâkim olduğunda soruları çok rahatlıkla çözebiliyor. Özellikle bu süreçte Mert kendini hangi konuda zayıf görüyorsa onları tekrar ediyoruz. Bu hafta elektrostatik ünitesini tekrara başlayacağız. Test olduğu için tekrarlar hızlı oluyor. Ama yine de Mert ihtiyaç duyarsa ek ders yapılabilir. Haftada üç ders yapılıyor. Mert i de çok bunaltmamak lazım. Bu sefer çok ders yapılıyor deyip bireysel çalışmalarını kesebilir. Ben açıkça bundan çekiniyorum****

  En başta da söylediğimiz gibi, öğrencimizin elde ettiği skordan memnun değiliz. Amacımız kendimizi aklamak ya da haklı çıkmak değil. Fakat tüm bu süreçte öğrencimizin hem yeteri kadar zamanı oldu hem de denemelerdeki soruları kolaylıkla çözebildi. Sınav sonucundaki bu durumun gerçekten sadece biz kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız, bunun için de ayrıca özür dileriz.

  Öğrencilerin sınav performansını etkileyen çok fazla kriter bulunmakta. Sınav heyecanı, ilk defa yapılan online AP sınavı olması vb. Bu konudaki görüşünüzü öğrencimiz ile birlikte tekrar değerlendirmenizi rica ediyoruz.
  Saygılar.

 11. Pelin
  19/04/2021
  Yanıtla

  AP dersi almak istiyorum.

 12. Hale Ş.
  20/12/2020
  Yanıtla

  2 sene boyunca 5 tane Ap aldım ve TestPrep sayesinde 5i de 5 geldi. Ders aldığım tüm hocalardan son derece memnundum ve sınav öncesi deneme sınavlarının sınava çok ama çok yakın olması sebebiyle sınavdaki soruların hepsini daha önce çözmüş gibiydim. Böyle güçlü ve öğrencisinin arkasında duran bir kurumu tanıdığım için kendimi ayrıca şanslı hissediyorum. Çok teşekkür ediyorum!

 13. ilknur onal
  21/10/2020
  Yanıtla

  Sayin ilgili, Ankara Fen lisesi 10. sinif ogrencisi oglum Efe , Ap sinavlarina hazirlanmak istiyor. Online dersleriniz ve fiyatlari konusunda bilgi rica ediyorum.

 14. Nazlı D.
  08/10/2019
  Yanıtla

  Kızım için 2 farklı yerden ders alıp, buraya gelince eğitimin ne kadar farklı olduğunu gördüm. Diğer yerlerden 1er ders aldık fakat o bile zaman kaybıymış. Barış Bey’in sınavlara ve yurtdışı eğitime hakim olması bizi en iyi şekilde yönlendirmesi sayesinde doğru yerde olduğumuzu hissediyorum. Mütevazi ve saygın eğitmenlerden oluşan, parayı her zaman ikinci planda tutan, eğitime önem veren nacizane bir kurs merkezi. Saygılar, Nazlı.

 15. Erman
  23/07/2018
  Yanıtla

  6 tane AP’den de 5 aldıysam ve okuldan hiç bir fayda göremediysem, hepsi sizin sayenizde. Test Prep oldukça bu ülkeden çok daha başarılı öğrenciler çıkacaktır.

 16. Can
  28/10/2017
  Yanıtla

  AP dersleri keşke bizim okulda da böyle verilse. Gerçekten siz olmadan yapamazdım.

 17. Aytuğ
  15/08/2017
  Yanıtla

  AP kursu denilince akla gelmesi gereken tek yer!!!

 18. Sinan
  18/06/2017
  Yanıtla

  1 sene boyunca katıldığım AP kursları sayesinde bu yazı rahat geçirebiliyorum. Düzenli ve yön gösterici çalışmanız sayesinde 3 AP sınavına girmeme rağmen hepsini sakin şekilde başarılı şekilde tamamladım. Ben 5 alacağıma inanıyorum. Sonuçlar açıklanınca tekrar yazarım 🙂

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir