AP Özel Ders ve Kurs

Tecrübeli AP eğitmenlerimizle öğrencilerimizin ortalaması 4.7 
Size en uygun Test Prep AP eğitmeniyle eşleşin
Online ya da ofiste AP dersi imkanı
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi

AP Derslerine Başlamak İçin  Geç Kalmayın.

Öğrencilerin hazırlık kurslarından tam verim alması için, olabildiğince erken hazırlığa başlamasını tavsiye ediyoruz. Kişiye özel oluşturduğumuz hazırlık programları ve sabit ders seçenekleriyle 5 almanın önünü açıyoruz. Daha sonra başlamak isteyen öğrencilerimize de sınavda başarılı olmalarını sağlayacak en uygun programı oluşturuyoruz.

 Baştan Sona Tüm AP Konuları

Tecrübeli AP öğretmenlerimizin hazırladığı ders programları ve materyalleri ile her ders sonrası ödevlerle öğrenmenizi pekiştirin. Konuların bitmesiyle birlikte uyguladığımız online denemelerle, zaman karşı olan bu yarışa en iyi şekilde hazırlanın. 

AP Öğretmen Profili

Testi geçmek için ipuçları ve püf noktalarını öğretmeye, gerçek bir öğrenme tutkusu aşılamaya ve öğrencilerin üniversitede ve ötesinde başarılı olmalarına yardımcı olacak temel akademik becerileri öğretmeye odaklanan Test Prep eğitmenleri, dünya çapında eğitim veren AP öğretmenlerinden seçilir.

Robert Kolej’de okuyan oğlumun arkadaşlarının tavsiyesine kulak verip derslere başladık ve son derece memnun kaldık Öğrenci takibi, öğretmenlerin bilgili olması ve gerçekten güzel bir bilgilendirme ile başladığımız dönemi 5 tane 5 ile bitirdik. Bu sayede oğlum şimdi London School of Economics’te okuyor.

Bir öğrenci velisi olarak oğlumun böyle bir yerde emin ellerde olduğunu bilmek gerçekten çok rahatlatıcı.

Test Prep AP velisi – Ebru Hanım

AP Özel Ders Programlarımız 4.7 Ortalamaya Sahiptir

Advanced Placement, lisede karşılaşabileceğiniz en zor derslerden bazılarını sunar. Ayrıca, yılda yalnızca bir kez uygulandıkları için sınav gününde en iyi şekilde performans göstermeye hazır olmalısınız. Test Prep AP özel ders programları, ders materyalini derinlemesine inceleyerek sınavda test edilecek kavramları temel bir şekilde anlamanıza ve sınıfta öğrendiklerinizi pekiştirmenize yardımcı olur. Test Prep’in deneyimli AP eğitmenlerinin size AP sınavlarına girmeniz, olağanüstü üniversite başvuruları göndermeniz için gereken avantajı sunmasına izin verin. Siz de sınavlardan 5 alarak hayallerinizdeki okullara kabul alın.

Kişisel AP Programı

AP Özel ders programında öğrenciler uygun bir zaman dilimi seçebilir ve kendi programlarını oluşturabilirler. Öğrencinin talebine bağlı olarak, sabit bir program da oluşturabiliriz.

Global AP Özel Ders Ekibi

Dünya çapında faaliyet gösteren Test Prep, online dersleriyle sizi tüm dünyadaki AP öğretmenleriyle buluşturur. Öğrencilerimizin 5 üzerinden 4.7 ortalamaya sahip olmasının temel sebebi budur.

Online AP Sınıflarımız En Yeni Teknolojilerle Donatılmıştır

Online eğitimimiz, öğrencilerin rakipsiz uluslararası öğretmen ekibimize erişimini sağlar. Böylece öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar onlar için en iyi desteği alabilirler. Test Prep Online altyapısı ile öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. Grafikleri çizmekten kimyasal denklemler yazmaya, çevrimiçi çalışma alanlarının esnekliğine ve yanıt verebilirliğine kadar, öğrencilerin ve öğretmenlerin birlikte ayrıntılı olarak keşfetmelerine imkan sağlıyoruz..

 Çoktan Seçmeli Soru Çözümleri

Öğretmenlerimiz tarafından oluşturulan online soru bankamız ile zamana karşı soru çözün. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edebiliyoruz. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapıyoruz. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açıyoruz.

 Konuları Birlikte Çalışma

Çok kullanıcılı beyaz tahta ve sunum seçenekleriyle multiple choice, free response soruları ve grafik çizimleri gibi konular üzerinde öğretmeninizle birlikte çalışarak, interaktif öğrenmenin faydalarının hepsine online derslerimizle ulaşabilirsiniz. Ders videoları ve hareketli sunumlarla en iyi öğrenci deneyimi sunuyoruz.

Kaliteli eğitim kadrosu sayesinde  farkını gösteren ve yönlendirmelere kulak asan herkesin 5 alacağı tek kurs. Özel ders ya da grup ders farketmez, size her konuda destek olacaklardır. Çok sıcak bir ortam ve çok tatlı hocalarıyla AP dersi almak benim için bir zevkti.

Test Prep AP öğrencisi – Esma

AP Müfredatı Uygulayan Okullardaki Öğrencilerimize Kapsamlı Hazırlık Programı

Robert Kolej, Açı Okulları, Hisar Okullar, Üsküdar Amerikan Lisesi ve TED Kolej gibi okullarda AP müfredatı okuyan öğrencilerimizi mayıs sınavlarına hazırlarken, okul notlarının da yükselmesine yardım ediyoruz. Kapsamlı hazırlık programlarımız sayesinde, en yüksek skorlara ulaşabilirsiniz. Sınav öncesi kamplar, sınava en yakın soru çözüm seansları ve öğretmenlerimizin hazırladığı örnek sınavlarla, sınava hazırlanın.

  8 Comments

 1. Sinan
  18/06/2017
  Reply

  1 sene boyunca katıldığım AP kursları sayesinde bu yazı rahat geçirebiliyorum. Düzenli ve yön gösterici çalışmanız sayesinde 3 AP sınavına girmeme rağmen hepsini sakin şekilde başarılı şekilde tamamladım. Ben 5 alacağıma inanıyorum. Sonuçlar açıklanınca tekrar yazarım 🙂

 2. Aytuğ
  15/08/2017
  Reply

  AP kursu denilince akla gelmesi gereken tek yer!!!

 3. Can
  28/10/2017
  Reply

  AP dersleri keşke bizim okulda da böyle verilse. Gerçekten siz olmadan yapamazdım.

 4. Erman
  23/07/2018
  Reply

  6 tane AP’den de 5 aldıysam ve okuldan hiç bir fayda göremediysem, hepsi sizin sayenizde. Test Prep oldukça bu ülkeden çok daha başarılı öğrenciler çıkacaktır.

 5. Nazlı D.
  08/10/2019
  Reply

  Kızım için 2 farklı yerden ders alıp, buraya gelince eğitimin ne kadar farklı olduğunu gördüm. Diğer yerlerden 1er ders aldık fakat o bile zaman kaybıymış. Barış Bey’in sınavlara ve yurtdışı eğitime hakim olması bizi en iyi şekilde yönlendirmesi sayesinde doğru yerde olduğumuzu hissediyorum. Mütevazi ve saygın eğitmenlerden oluşan, parayı her zaman ikinci planda tutan, eğitime önem veren nacizane bir kurs merkezi. Saygılar, Nazlı.

 6. ilknur onal
  21/10/2020
  Reply

  Sayin ilgili, Ankara Fen lisesi 10. sinif ogrencisi oglum Efe , Ap sinavlarina hazirlanmak istiyor. Online dersleriniz ve fiyatlari konusunda bilgi rica ediyorum.

 7. Hale Ş.
  20/12/2020
  Reply

  2 sene boyunca 5 tane Ap aldım ve TestPrep sayesinde 5i de 5 geldi. Ders aldığım tüm hocalardan son derece memnundum ve sınav öncesi deneme sınavlarının sınava çok ama çok yakın olması sebebiyle sınavdaki soruların hepsini daha önce çözmüş gibiydim. Böyle güçlü ve öğrencisinin arkasında duran bir kurumu tanıdığım için kendimi ayrıca şanslı hissediyorum. Çok teşekkür ediyorum!

 8. Pelin
  19/04/2021
  Reply

  AP dersi almak istiyorum.

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *