Bahçeşehir Proficiency Kursları

Bahçeşehir Üniversitesi hazırlık sınıfı öğrencileri içi için sunduğumuz kurslarda öğrencilerin en kısa sürede hazırlık sınavını geçmesini hedefliyoruz. Öğrencilerin İngilizce yeteneklerini sınayan bu sınav, kaliteli bir eğitim alındığı zaman kolay bir şekilde geçilebilecek bir sınavdır. Bu sebeple profesyonel ve tecrübeli eğitim kadromuz ile sunduğumuz Bau proficiency kursu, hazırlık sınıfını ilk denemenizde geçmenizi hedefler.

 Tüm hazırlık sınıfı öğrencilerinin, bölüm derslerini almak için başarılı olması gereken bu sınav önem arz etmektedir. BAU Proficiency sınavında başarısız olup yaz okuluna kalan ya da ikinci senesinde olan öğrenciler stres yaşamaktadır. Bu stresi yaşamamak için bizimden destek alıp hazırlık sınıfını geçip akademik kariyerinize bir an önce başlayabilirsiniz.

Şimdiye kadar bizimle çalışan hiç bir öğrenci başarısız olmamıştır. Bu başarıyı sınav odaklı ders materyallerimize ve profesyonel eğitmenlerimize borçluyuz. Bau proficiency kursu sınavda karşınıza çıkabilecek tüm zorluklara hazır olmanızı sağlar.

BAU Proficiency Hangi Becerileri Ölçer?

Öğrencilerin akademik hayatında ihtiyacı olacak tüm dil becerilerini test eden BAU proficiency sınavı aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır.

  • Reading
  • While Listening
  • Note Taking Listening
  • Writing
  • Speaking

Bunlara ilave olarak boşluk doldurma ve eş anlamlı cümleyi bulmayı içeren bölümler de bulunmaktadır. Listede belirtilen her bölüm, öğrencilere akademik hayatta ve kariyerlerinde ihtiyaç duyacakları becerileri test eder.

Tüm bu konularda başarı sağlamak için Bahçeşehir PROFICIENCY Kursu programlarımız ile hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz. Bahçeşehir Hazırlık Kursu Programlarımız Grup Dersleri, Bireysel Dersler ( Özel Ders) ve Hibrit Dersleri içermektedir. Alanında uzman ve başarısı kanıtlanmış bu eğitmenlerimiz ile başarıya ulaşmanız şimdi çok kolay. Bizim kurslarımız ile hazırlıkta zaman kaybı yaşamazsınız.

Bahçeşehir proficiency sınavı zor mu?

Verimli şekilde çalışıldığı zaman, proficiency sınavı kolay bir şekilde geçilebilir. Önemli olan kilit noktalar hakkında bilgi sahibi olup, doğru metotları uygulayabilmektir. Bu sebeple, kurs programlarımıza katılıp grup ders ya da özel ders olarak bau proficiency dersi alabilirsiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Örnek Bau proficiency sınavı için Bahçeşehir Üniversitesi resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yaz okulu dahil tüm sınavlar için destek vermekteyiz. Ayrıca PTE Academic kursu alarak da hazırlığı atlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *