Geri

GMAT Kursları | GMAT Özel Ders

GMAT sınavınında başarılı olmanıza yardımcı olabilecek mükemmel stratejiler öğrenmek ister misiniz? Puanınızı artırmak için İngilizce Gramer kurallarına hakim olmak ister misiniz? GMAT kursları sayesinde, GMAT testinin yapısını anlamanıza yardımcı olacak birçok bilgi ve GMAT tekniği öğreneceksiniz.

#GMAT#VERBAL #QUANTITATIVE #DATA INSIGHTS

Deneyimli GMAT Eğitmenleri ile özel ders ve GMAT kursları
700+ puanlı referanslar
Online GMAT deneme sınavları
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi

Online GMAT Kursları 700+ Puanı Hedefliyor %30 Daha Avantajlı

Dört ay süren Online GMAT kurslarısizi hayalinizdeki okullara bir adım daha yaklaştırır. GMAT’in tüm bölümleri için farklı GMAT eğitmenleri vardır. Özenle hazırlanmış programlarımız en az 10 sene tecrübeli GMAT öğretmenleri ile verilecektir. Online ödev ve GMAT deneme sınavları ile sınav ortamında gibi zamana karşı yarışta yanınızdayız. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan 6 kişilik sınıflarda, en iyi GMAT kursunu sağlıyoruz.

Dünya genelinde 6.000 ‘den fazla business school ve program tarafından güvenilen GMAT, akademik başarı için hazır olduğunuzu gösterir.

Öğrencilerin sınavda karşılaşabileceği zorlukları önceden bilen kişiler ile çalışmaları her zaman faydalarına olacaktır.

GMAT sınavı hakkında daha detaylı almak isteyen adaylar resmi GMAT sayfasını ziyaret edebilirler. Sınav hakkında, kayıt dahil tüm yardımı sunuyoruz.

GMAT Reasoning

Kursa Dahil Olanlar

Tüm GMAT Konuları
Maksimum 6-öğrencilik interaktif online sınıflar
72 Saat ders uzman eğitmenlerimizce verilir
 10 Zamanlı ve Gerçek GMAT Deneme Sınavları
 Tüm Materyaller öğrencilerimizle paylaşılacaktır
 100% Ücret İadesi ilk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız

*Düzenli olarak 10 deneme sınavı yapılacaktır. Öğrenci tarafından herhangi bir zamanda, ilave olarak 10 deneme testi çözülebilir. Düzenli deneme sınavları sonrasında öğrencilerin çözemediği veya yanlış çözdüğü soruların değerlendirildiği problem çözme dersleri yapılacaktır. Online GMAT kursu tüm bölümleri kapsamaktadır.

online gmat kursları gmat grup ders

GMAT kursu arayanlar için son derece tavsiye edebileceğim bir yer. Sınavla tam uyumlu deneme sınavları ve GMAT ders materyalleri ile kolaylıkla yüksek puan almanızı sağlıyorlar. Bu konuda tecrübeli GMAT eğitmenleri ve yurt dışı eğitim danışmanları ile diğer firmalardan öne geçmeyi başarıyorlar.
Hafta içi kurslarına katılamasam da hafta sonları için GMAT kurslarına katıldım. Gittikçe zorlaşan sorularla nasıl başa çıkabileceğimi, sınavda karşıma çıkan sürprizlerle nasıl baş edebileceğimi öğrendim.

Test Prep GMAT öğrencisi – Can G.

GMAT Kursları Takvimi

72 saatlik GMAT kursları programını, 30 tane deneme GMAT deneme sınavı ile pekiştiriyoruz. Özenle seçilmiş çalışma materyallerimizle, sınavdan 700 üstü almanız için çalışıyoruz. Öğrencilerin  seviyelerine göre oluşturulan gruplar, tüm konuları içeren derslerle birlikte en yeni teknolojiyle verilir. Sınava en yakın GMAT soru bankalarımız ve çalışma kağıtlarımız, sizi kısa sürede en yüksek skora ulaştırmayı hedefler.

Start
Başlangıç
End
Bitiş
Timing & Schedule
Saatler & Takvim
June 13, 2022
13 Haziran 2022
September 30, 2022
30 Eylül 2022
***Full, no more registration***
***Dolu, kayıtlarımız kapanmıştır***


August 22, 2022
22 Ağustos 2022
December 02, 2022
02 Aralık 2022
***Full, no more registration***
***Dolu, kayıtlarımız kapanmıştır***


October 21, 2022
21 Kasım 2022
March 10, 2023
10 Mart 2023
***Full, no more registration***
***Dolu, kayıtlarımız kapanmıştır***


January 16, 2023
16 Ocak 2023
May 5, 2023
5 Mayıs 2023
***Full, no more registration***
***Dolu, kayıtlarımız kapanmıştır***


March 13, 2023
13 Mart 2023
June 2, 2023
2 Haziran 2023
***Full, no more registration***
***Dolu, kayıtlarımız kapanmıştır***


online gmat özel ders

GMAT Özel Ders İhtiyaçlarınıza Göre Şekilleniyor

Sizin takviminize uyan planlama: TestPrep eğitmeniniz gelişiminizi inceler ve sizin için oluşturulmuş uygun çalışma materyalleri ve programları sağlarlar. GMAT özel ders ile avantajınızı en üst düzeye çıkarmaya odaklanırlar.

Özelleştirilmiş çalışma planları ve ödevler: Özel öğretmenlerimizden biriyle, eksik olduğunuz alanlara daha fazla zaman ayırabilir ve zaten güçlü olduğunuz alanlarda daha az zaman harcayabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş deneme sınavı incelemeleri ve geri bildirimler: Deneme sınavlarının sonunda sadece puanınızı hesaplamıyoruz. Bir deneme sınavı yaptıktan sonra daha derin bir inceleme oluşturuyoruz. Online GMAT özel ders eğitmeniniz, zaman harcadığınız sorulara bakabilecek ve çalışmaya devam ederken eksiklerinizi hızlı bir şekilde farkedektir.

Size özel test günü taktikleri ve stratejileri: GMAT özel ders öğretmeninizle çalışırken, öğrenme tarzınız, güçlü yönleriniz ve zayıf yönleriniz hakkında derin bir anlayış geliştiriyoruz. Sınav günü yaklaştıkça, eğitmeniniz size hedef puanınıza ulaşmanız için en iyi yolu sağlayacak bir dizi taktik ve strateji geliştiriyor.

GMAT denemelerinde 16-17 yanlış yaparken buradan aldığım 4–5 ders ile yanlışlarım 3–4 arasına geriledi. Bu kadar kısa sürede bu kadar değişim için inanın teşekkür yetmez ama elimden gelen bu. Sizi tavsiye edeceğim.

Test Prep GMAT Öğrencisi – Erdem Y.

Yüksek Teknolojili Online GMAT Kursları Zamana Karşı Yarışta Yanınızda

Online eğitimimiz, öğrencilerin rakipsiz uluslararası öğretmen ekibimize erişim sağlar. Böylece öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar onlar için en iyi desteği alabilirler. Test Prep Online altyapısı ile  öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. Grafikleri çizmekten geometrik şekilleri kullanmaya, çevrimiçi çalışma alanlarının esnekliğine ve yanıt verebilirliğine kadar, öğrencilerin ve öğretmenlerin birlikte ayrıntılı olarak keşfetmelerine imkan sağlanır. Online derslerin sonunda, öğrenciler sadece etkili test stratejilerine hakim olmakla kalmayıp, aynı zamanda ders sırasında kapsanan materyalleri kullanarak kapsamlı bir şekilde pratik yapma konusunda da geniş imkanlara sahip olurlar.

GMAT Programı lisans mezunu öğrenciler için hazırlanmış, üniversite sonrası bir programdır. Öğrencileri üniversite sonrasındaki yaşamlarında başarılı olmaları için hazırlayan, akademik olarak zorlayıcı ve öğretme odaklı bir eğitim programıdır. Tüm öğrencilerin entelektüel, sosyal, duygusal ve fiziksel gelişimini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Program, dünyanın önde gelen üniversitelerine kabul almak için kullanılır ve bir çok üniversitede geçerliliğe sahiptir.

Online GMAT Ödevleri

Zamana karşı da yarışılan GMAT’de, öğretmenler tarafından oluşturulan online soru bankası ile zamana karşı soru çözün. Derslerin bitiminde hemen öğrencilere gönderilen sorular, sistemimiz üzerinde çözülüp, notlandırılır. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edilir. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapılır. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açılır.

Online GMAT Deneme Sınavları

GMAT stratejileri ve yaklaşımlarında uzmanlaşmak için ihtiyacınız olan 40 online deneme sınavı, 3.000+ çalışma sorusu başta olmak üzere tüm uygulama ve materyallere sahibiz. Deneme sınavları sonunda öğrencilere gönderilen skor raporları her sorunun en iyi şekilde anlaşılmasını sağlar. Böylece nerede yanlış yaptığınızı hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. Kursun sonunda uygulanan denemeler, öğrencilere gerçek sınav tecrübesi yaşatmak üzerine kuruludur. Zaman karşı yarışta Test Prep sizin yanınızdadır.

  8 Yorum

 1. Selçuk Akünal
  20/05/2023
  Yanıtla

  TestPrep’in GMAT hazırlık kursuna katılmak, kariyer hedeflerime ulaşmamda büyük bir adım oldu. Kurs, GMAT sınavının tüm bölümlerini kapsıyor ve öğretmenler, konuları anlaşılır ve etkili bir şekilde anlatıyorlar. Online format sayesinde, derslere evimin rahatlığından, iş yerimden ve uygun zamanımda katılabiliyordum. Kurs, konu anlatımını değil, aynı zamanda soruları nasıl hızlı çözebileceğimi de gayet iyi bir şekilde öğretti Kurs sonundaki deneme sınavları sayesinde zaman sorunum da ortadan kalktı. Deneme sınavları ve sürekli geri bildirim, nerede iyileşme yapmam gerektiğini anlamama yardımcı oldu. GMAT sınavında istediğim skoru alabildim ve bu, kesinlikle TestPrep’in GMAT hazırlık kursunun bir sonucu. Herkese, MBA programlarına başvurmayı düşünen herkese bu kursu tavsiye ederim.

 2. Ahmet Sargın
  16/02/2023
  Yanıtla

  TestPrep GMAT konsunda gerçekten harika eğitmenlere sahip. Konuyu avucunun içi gibi bilen eğitmenlerle hızlı bir şekilde ilerleyebilmek çok sevinidirici zira iş sonrası GMAT çalışmak pek de kolay olmuyor. Derslerin online olması iş çıkışında daha fazla zaman demek ve daha fazla çalışma ve sosyallik anlamına da geliyor.
  Online GMAT derslerinden bu kadar fayda beklemezdim fakat son derece memnunum. Öğretmenler GMAT’te başarılı olmak için gerekli bilgi ve materyallere sahipler. Şahsen, online GMAT hazırlık kursu arıyorsanız gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

 3. Peyami Derecik
  21/01/2023
  Yanıtla

  GMAT’in tüm bölümleri için destek aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Derslerden sonra 20’den fazla deneme sınavına girdim ve hatalarımı hemen görüp düzeltme şansım oldu. Çalıştığım için derslerin planlanması bana uygun olarak yapıldı ve bu çok faydalı oldu. Sınavdan 720 aldıysam bu neredeyse tamamen Testprep sayesindedir.

 4. Joseph Tomas
  08/10/2019
  Yanıtla

  740!!! Moreover, the scholarship!!!! No more comments! Just respect.

 5. Ahu
  26/03/2018
  Yanıtla

  6 aylık bir GMAT hazırlığı ile 710 puan almamı sağlayan GMAT konusunda profesyonel ve donanımlı bir kurum. Sizin sayenizde istediğim okula kabul almaya bu kadar yaklaşabildim. Sonsuz teşekkürler.

 6. Kevin
  28/10/2017
  Yanıtla

  Thank you for the best GMAT Tution in Istanbul. I got 730 by the help of the great tutors.

 7. Melih
  14/08/2017
  Yanıtla

  Özellikle Reading Comprehension desteğiniz için çok teşekkürler. Umarım kabul de alırım.

 8. Tony
  18/06/2017
  Yanıtla

  Great GMAT Tutoring. Thank u for all support. I still cannot believe that I got 720 🙂 U deserve all the best wishes.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir