IB Özel Ders ve Kurs

Examiner IB eğitmenleri
Size en uygun Test Prep IB eğitmeniyle eşleşin
Online ya da ofiste ders imkanı
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi

IB Özel Ders Programlarımız 7 Almanız Üzerine Kuruludur

IB özel ders ile öğrencilerin yüksek başarı sağlamalarının temel sebebi disiplinli bir eğitim sistemi benimsememizdir. Öğrencilerin başarılı olmasının ardında onları takip eden kişilerin olması önem arz eder. Öğrencilerimizi bire bir takip ederken aynı zamanda velileri de bu sürece dahil ediyoruz. IB özel ders almak isteyen öğrencilerle detaylı bir çalışma yapıp hangi ib özel ders ile en yüksek verimi alacaklarını belirliyoruz.

 Kişisel IB Programı

IB Özel ders programında öğrenciler uygun bir zaman dilimi seçebilir ve kendi programlarını oluşturabilirler. Öğrencinin talebine bağlı olarak, sabit bir program da oluşturabiliriz.

Global IB Özel Ders Ekibi

Dünya çapında faaliyet gösteren Test Prep, online dersleriyle sizi tüm dünyadaki IB öğretmenleriyle buluşturur. 43+ alan öğrencilerimizin olmasının temel sebebi budur.

test-prep-ozel-ders

Öğrenci Odaklı Online IB Sınıfları Kaliteli IB Deneyimi Sunar

Online eğitimimiz, öğrencilerin rakipsiz uluslararası öğretmen ekibimize erişim sağlar. Böylece öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar onlar için en iyi desteği alabilirler. Test Prep Online altyapısı ile  öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. Grafikleri çizmekten kimyasal denklemler yazmaya, çevrimiçi çalışma alanlarının esnekliğine ve yanıt verebilirliğine kadar, öğrencilerin ve öğretmenlerin birlikte ayrıntılı olarak keşfetmelerine imkan sağlıyoruz..

multi user whiteboard Çoktan Seçmeli Soru Çözümleri

Öğretmenlerimiz tarafından oluşturulan online soru bankamız ile zamana karşı soru çözün. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edebiliyoruz. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapıyoruz. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açıyoruz.

online deneme sınavı ve ödev Döküman Üzerinde Birlikte Çalışma

Çok kullanıcılı beyaz tahta ve sunum seçenekleriyle IB sınavları, Extended Essay, Internal Assessment ve okul ödevleriniz üzerinde birlikte çalışın. İnteraktif öğrenmenin faydalarının hepsine online derslerimizle ulaşabilirsiniz. Ders videoları ve hareketli sunumlarla en iyi öğrenci deneyimi sunuyoruz.

Gerçekten benim iyiliğim için uğraşan ve bana derslerin mantığını anlatan insanlar olduğunu gördüm. IB dersleri ile hayatımda ilk defa ders aldım ve derslerimi şimdi daha da çok seviyorum. Tüm öğretmenlerime çok çok çok teşekkür ederim. Sizin gibi bir kurum oldukça eğitime verilen değer her zaman artacaktır.

Test Prep IB öğrencisi – Ebru

Internal Assessment & Extended Essay

TestPrep’in deneyimli IB eğitmenleri, IB programında Internal Assessments (IA) ve Extended Essay (EA) için yardım arayan öğrencilerin zorlandıkları yerleri biliyorlar. Eğer siz de o öğrencilerden biriyseniz, endişelenmeyin, bu alanlar için doğru kurumdasınız. IB notunuzun 7 olmasını istiyorsanız, başarılı bir Internal Assessment yazmalısınız. Internal Assessment destek paketleriyle siz de 7 alma yolunda bizimle ilerleyin!

ib öğrencisi

IB Revision Online Derslerle Bize Katılın

Her bir dersin kendi IB eğitmeni vardır. Özenle hazırlanmış programlarımız IB öğretmenleri ile verilecektir. IB Examiner kadromuz sayesinde sınavdan 7 almayı garantileyin!

tüm konular Tüm Konular

2 yıllık tüm IB müfredatını tekrar edip, her ders sonrası ödevlerle öğrenmenizi pekiştirin. Son 1 aylık süreçte deneme sınavları ile IB sınavlarına tamamen hazır hale gelin. 

deneme sınavları Öğretmen Profili

Test Prep’in en öne çıkan yanı IB Examiner öğretmenlerle çalışmasıdır. Müfredatı tamamen bile ve yıllardır öğreten öğretmenlerle, puan kaybını sıfıra indiren çalışma yapıyoruz.

Oğlumun okul notlarını kısa sürede yükseltebilen, vizyon verebilen ve en önemlisi mantığını anlatarak öğreten kurs merkezi. Sizi bulduğum için gerçekten çok şanslı hissediyorum. 

Bu zamana kadar IB kursu veren başka yerlerde vakit kaybetmişim. Başından itibaren her şey anlatıldığı gibi gitti ve ara dönemi iyi bir GPA ile bitirdik. Eminim ki ikinci dönem çok daha iyi olacak. Sonsuz teşekkürler.

Test Prep IB velisi – Şükran Hanım

yurt dışı eğitim danışmanlığı Mid-IB Kursları

IB’nin ilk yılını bitirip ikinci yılına başlayacak öğrencilere özel Mid-IB programlarıyla birinci yıl içeriğinizi gözden geçirmek, kaçırılan materyalleri yakalamak ve son yılınızda mükemmel olmak için Mid-IB derslerine katılın. IB’nin son yılına mükemmel bir şekilde hazırlanabilmek için oluşturulan programlarımızla Higher Level (HL) veya Standart Level (SL) olarak kaydolun. 

MID-IB eğitim programımız, öğrencilerin yaz tatili boyunca IB bilgi ve becerilerini pekiştirmelerine ve genişletmelerine olanak tanıyan okul içi öğrenmenin mükemmel bir tamamlayıcısıdır. 

 Pre-IB Kursları

IB eğitimi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve okullar açıldığında hazırlıklı başlamak isteyen öğrencilerimizi, Pre-IB dersleri ile bu sürece hazırlıyoruz. Yaz döneminde açtığımız Pre-IB kursları, öğrencileri seviyelerine ve alacakları derslere göre gruplandırırken, ortak sınıflarda IB hakkında genel bilgiler öğrencilerimizle paylaşılır. Öğrencilerin IB ders seçimlerine de yardımcı olan Test Prep, IB yıllarını en verimli geçirmenizi hedefler.

  25 Comments

 1. Reyhan
  24/02/2019
  Reply

  Yaz tatilinde Extended essay yazmalari icin yardimci olabilirmisiniz?

 2. Reyhan Demirhan
  24/02/2019
  Reply

  Yaz tatilinde Extended essay yazmalari icin yardimci olabilirmisiniz?

 3. 20/07/2019
  Reply

  İB diplomasını sadece İB veren bir okul tarafından mı alabiliyoruz. Yoksa bu diplomayı veren kurslar da var mı?

 4. Ebru
  08/10/2019
  Reply

  Gerçekten benim iyiliğim için uğraşan ve bana derslerin mantığını anlatan insanlar olduğunu gördüm. IB dersleri ile hayatımda ilk defa ders aldım ve derslerimi şimdi daha da çok seviyorum. Tüm öğretmenlerime çok çok çok teşekkür ederim. Sizin gibi bir kurum oldukça eğitime verilen değer her zaman artacaktır.

 5. GÖKHAN
  24/04/2020
  Reply

  İletşim bilgilerimi gönderdim, telefonunuzu bekliyorum.

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Test Prep Türkiye İletişim Bilgileri

  +(90) 216 428 1075
 Acıbadem Cad No: 188 D: 4         Acıbadem, İstanbul, Türkiye

Test Prep İngiltere İletişim Bilgileri

 +(44) 20 8144 2674
 207 Regent Street 3rd Floor W1B    3HH London, UK