Sabancı Üniversitesi Hazırlık Atlama Sınavı Kursu

sabancı ingilizce hazırlık kursu. elae kursu. test prep istanbul. sabancı üniversitesi hazırlık atlama kursu.Sabancı Üniversitesi hazırlık atlama kursu, tecrübeli eğitmenlerimiz ile ister grup dersi şeklinde isterseniz de birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Öğrencilerin hazırlık sınıfından sonra başlayacakları akademik hayatta kullanılacak dil bilgilerini ölçen bu sınavda başarılı olmak zorundasınız. Bunun bilincinde olarak hazırladığımız ders materyalleri ile ELAE Kursu olarak başarıyı yakalamada oldukça başarılıyız. Sabancı Üniversitesi hazırlık atlama kursu, öğrencilerin eksikleri üzerine odaklanır.

Diğer okulların hazırlık atlama programları ile karşılaştırıldığında, Sabancı Üniversitesi hazırlık atlama kursu daha disiplinli bir çalışma gerektirir. Bu sebeple öğrencilerin disiplinli bir şekilde Sabancı Üniversitesi hazırlık atlama kursu almaları tavsiye edilmektedir. Kurs programlarımız güz dönemi, bahar dönemi ve yaz dönemi olmak üzere 3 defa düzenlenmektedir. Daha ekonomik olan grup dersleri ile uygun fiyata çok sayıda ders alırsınız. Diğer taraftan grup derslerinde başarılı olamayacağını düşünen adaylar ve birebir ders almayı tercih eden adaylar için özel ders programlarımız bulunmaktadır. Bu sayede kısa sürede eksiklerinizi kapatabilir ve zamandan tasarruf edersiniz. Zorluk olarak buept proficiency ayarında olan bu sınavda başarılı olmanız için profesyonel destek almanız çok önemlidir.

TestPrep Sabancı Üniversitesi hazırlık atlama kursu neden başarılı?

Öğrencilerin dil yetenekleri farklı olsa da önemli olan hangi öğrencinin nerede hata yaptığını ya da yapabileceğini farkedebilmektir. Bu sebeple Sabancı Üniversitesi hazırlık atlama kursu deneme sınavları ile öğrencilerin eksiklerine odaklanır. Profesyonel eğitmenler ile birleştiğinde bu kurs programı en üst seviyede verim vermektedir. Grup dersi de olsa öğrencilerin tek tek takibini yapıyoruz ve gerekli uyarıları zaman kaybetmeden yaparak, hazırlıkta zaman kaybının önüne geçiyoruz.

Şimdiye kadar düzenli bir şekilde Sabancı Üniversitesi hazırlık atlama kursu programımıza katılan hiç bir öğrenci hazırlıkta kalmamıştır. Bilinçli hazırlanmış programlar ile birleştirdiğimiz profesyonel eğitim kadrosu öğrencilere hazırlık geçme sınavında başarılı olmanın kapılarını açıyor.

Sabancı Üniversitesi hazırlık atlama kursu bölümleri nelerdir?

Sabancı Üniversitesi Diller Okulu tarafından hazırlanan ELAE sınavı 3 bölümden oluşmaktadır. Sabancı Üniversitesi hazırlık atlama kursu ile bu 3 bölüme de eşit süre ayırarak öğrencilerin her bölümden başarılı olmasını hedefliyoruz. Bu sebeple özenle hazırlanmış bir programa ihtiyaç duyulduğunu biliyoruz. Kurslarımız hafta içi ve hafta sonu olmak üzere 2 farklı oturumda yapılmaktadır. Hafta sonu programlarımız ile hafta içi programlarımız arasında süre olarak fark bulunmamaktadır.

Sabancı Üniversitesi hazırlık atlama sınavı bölümleri nelerdir?

Çoğu üniversitenin hazırlık programında olduğu gibi, Sabancı Üniversitesi hazırlık atlama sınavı 3 bölümden oluşur. Bu 3 bölüm aşağıda belirtildiği gibidir:

 1. ELAE Reading
 2. ELAE Listening
 3. ELAE Writing

Öğrencilerin hazırlığı geçmek için bu 3 bölümün hepsinden başarılı olmaları gerekmektedir. Tüm bölümleri içerecek şekilde hazırladığımız kurslarımız ile size başarılı olmanın kapılarını açıyoruz. Ayrıca, hazırlık sınavı olan ELAE, Sabancı üniversitesi tarafından kabul edilen tek sınav değildir. Bunun yanında aşağıda belirtilen sınavlar da kabul edilmektedir:

Bu sınavlar için hazırladığımız kurslarımız ile, hazırlık sınıfını erkenden geçebilirsiniz. Bu sayede isterseniz bölümünüze erken başlarsınız, isterseniz de bir sonraki döneme kadar kendi planlarınızı yaparsınız. Tüm sınav ve kurs programlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz deneme sınavları ile seviyenizi ve eksiklerinizi tespit edip, isterseniz kurs programlarımıza başlayabilirsiniz. Bau proficiency dahil tüm sınavlara hazırlık profesyonel eğitmenlerimizce vapılmaktadır.

5/5 (1 Review)

5 Comments:

 • Dilruba / Cevapla

  Sizin sayenizde yaz okuluna kalmadan geçtim. Çok çok çok teşekkür ederim. Alt dönemden arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.

 • Devrim / Cevapla

  ELAE Kursu veren yerlerin arasında az ders ile en çok verimli olan kurum. Diğer yerlerde boşuna zaman kaybetmişim. Teşekkür ederim.

 • Emirhan / Cevapla

  Yarı dönemde derslere başladım. Haftada 2 ders ile route 4 ü bitirip elae ile uğraşmadım. size de tavsiye ederim.

 • Aral Keskin / Cevapla

  Yaz döneminde aldığım 20 ders ile hazırlık okumadan bölümdeyim!!

  • Admin Testprepistanbul / Cevapla

   Yıllardır titizlikle devam ettirmeye çalıştığımız hizmet kalitemizi, siz tüm değerli misafirlerimizin de desteği ile belli bir çizgide korumak için çalışmaktayız.

   Yaşadığınız memnuniyet için tüm ekibimiz adına teşekkürlerimizi belirtmek isterim.

   Yapmış olduğunuz yorumlar Test Prep’in her zaman sağlamayı hedeflediği yüksek standartlı hizmet kalitesi ve misafir memnuniyeti için çok değerlidir.

   Sizi ve değerli misafirlerinizi her zaman Test Prep’te görmek dileğiyle,

   Saygılarımızla,
   Test Prep Turkey Yönetimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *