Online SAT Özel Ders ve Kurs

Deneyimli SAT Eğitmenleri ile özel ders ve grup kursları
800 ve 1500+ puanlı referanslar
Online deneme sınavları ve online ödevler
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi

#SAT #REASONING #ENGLISH #READING #WRITING AND LANGUAGE #MATHEMATICS #EN İYİ SAT KURSU

Online SAT Kursu Grup Dersleriyle  Bize Katılın

SAT sınavınında başarılı olmanıza yardımcı olabilecek mükemmel stratejiler öğrenmek ister misiniz? Puanınızı artırmak için İngilizce Gramer kurallarına hakim olmak ister misiniz? Test Prep’in online SAT kursları sayesinde, SAT testinin yapısını anlamanıza yardımcı olacak birçok bilgi ve SAT tekniği öğreneceksiniz. Kurs süresince, sınavı geçmek için gereken birçok beceriyi kazanacaksınız.

Üç ay süren Online SAT kursu  her bir SAT sınavı için açılmaktadır. Tüm bölümlerin ayrı SAT eğitmeni vardır. Özenle hazırlanmış programlarımız en az 13 sene tecrübeli SAT öğretmenleri ile verilecektir. Online ödev ve SAT deneme sınavları ile zamana karşı yarışta yanınızdayız. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan 5 kişilik sınıflarda, en iyi SAT kursunu sağlıyoruz.

online sat kursları sat grup ders

SAT Kurs Takvimi

48 ders ve 72 saatlik SAT kurs programını, 40 tane deneme sınavı ile pekiştiriyoruz. Özenle seçilmiş çalışma materyallerimizle, sınavdan 1500 üstü almanız için çalışıyoruz. Öğrencilerin  seviyelerine göre oluşturulan gruplar, tüm konuları içeren derslerle birlikte en yeni teknolojiyle verilir.

Start
Başlangıç
End
Bitiş
Timing & Schedule
Saatler & Takvim
07 June 2021
07 Haziran 2021
28 August 2021
28 Ağustos 2021
Full – No More Registration
12 July 2021
12 Temmuz 2021
01 Oct 2021
01 Ekim 2021
Full – No More Registration
18 September 2021
18 Eylül 2021
04 Dec 2021
04 Aralık 2021
TBA

SAT Reasoning

Grup Ders

TL5000

Kursa Dahil Olanlar

Tüm SAT Reasoning Konuları
Maksimum 5-öğrencilik interaktif online sınıflar
72 Saat ders uzman eğitmenlerimizce verilir
 10+30 Zamanlı ve Gerçek SAT Deneme Sınavları
 Tüm Materyaller öğrencilerimizle paylaşılcaktır
 100% Ücret İadesi ilk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız

*Düzenli olarak 10 deneme sınavı yapılacaktır. Öğrenci tarafından herhangi bir zamanda, ilave olarak 30 deneme testi çözülebilir. Düzenli deneme sınavları sonrasında öğrencilerin çözemediği veya yanlış çözdüğü soruların değerlendirildiği problem çözme dersleri yapılacaktır.

SAT kurslarını Test Prep gibi profesyonel bir yerden almanızı tavsiye ederim. Kaliteli yurt dışı bağlantısı ile, eğitim danışmanlığı ve okul başvurularında da öne çıkan bir yer. Kızımı tavsiye üzerine kayıt ettirdim ve ben de tavsiye edebilirim. Son derece ilgili ve bilgililer. Başından sonuna kadar her ihtiyacımız olduğunda yanımızda oldular. En önemlisi de bu zaten. 

Arayıp her konuda bilgi aldık ve onlar bizi arayıp kızımızın durumu hakkında sürekli bilgi verdiler. Sonunda 1520 gibi bir puan aldık ve bu puana sizin yardımınız olmadan ulaşmak imkansızdı. Tekrar çok çok teşekkür ederim.

Test Prep SAT velisi – Ceyda Hanım

sat özel ders

Online SAT Özel Ders Programlarımız Kısa Sürede Başarı Odaklıdır

SAT sınavında minimum sürede maksimum sonuç almak istiyorsanız, Test Prep tarafından sunulan özel ders programları tam size göre. Zamanla yarışılan bir sınav olan SAT için kendi çalışmanız ile başarılı olmanız imkansız değil ama çok zordur. Bu sebeple kısa sürede eksiklerinizi kapatmanız için hazırlanan SAT özel derslerimiz ile zamandan tasarruf edersiniz. Ayrıca profesyonel eğitim kadromuz ile SAT dersleri sayesinde yüksek puanlara ulaşırsınız. Bu sınavdan yüksek puan almanız okullara burslu kabul almanız için çok önemlidir.

 Kişisel SAT Programı

Özel ders programlarımız, öğrencilerin uygun zamanlarına göre oluşturulur. Sınava girecekleri tarihe karar vermiş öğrencilerimize program oluşturmalarında yardımcı oluyoruz. Hafta içi ya da hafta sonu ders seçenekleriyle kısa sürede istenilen skora ulaşın.

 Global SAT Özel Ders Ekibi

Dünya çapında faaliyet gösteren Test Prep, online dersleriyle sizi tüm dünyadaki SAT öğretmenleriyle buluşturur. dünya çapındaki en iyi SAT eğitmenleriyle çalışıp, yüzlerce farklı kaynaktan derlenen Test Prep çalışma materyalleriyle 1500’ü geçin.

Tek Ders

90-dakika Özel Ders

TL380

Ders Başına

13+ Sene Tecrübeli SAT Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 1 ders

 Matematik ya da İngilizce derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

10 Ders

10 x 90-dakika Özel Ders

TL370

Ders Başına

13+ Sene Tecrübeli SAT Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 10 ders

 Matematik ya da İngilizce derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

20 Ders

20 x 90-dakika Özel Ders

TL360

Ders Başına

13+ Sene Tecrübeli SAT Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 20 ders

 Matematik ya da İngilizce derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

Öğrencilerimizin SAT Başarıları

8 ay önce başladığım hazırlık süreci ile 1550 aldım. Tüm uyarılara ve yönergelere uyarsanız, sizi de bu seviyelere rahatlıkla taşıyabilecek tek kurum. Sınava en yakın ders materyalleri, tecrübeli öğretmenleri ve güleryüzlü çalışanlarıyla Test Prep benim her ihtiyacıma cevap verdi.

Test Prep SAT öğrencisi – Sinan

Yüksek Teknolojili Online SAT Sınıfları Zamana Karşı Yarışta Yanınızda

Online eğitimimiz, öğrencilerin rakipsiz uluslararası öğretmen ekibimize erişim sağlar. Böylece öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar onlar için en iyi desteği alabilirler. Test Prep Online altyapısı ile  öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. Grafikleri çizmekten kimyasal denklemler yazmaya, çevrimiçi çalışma alanlarının esnekliğine ve yanıt verebilirliğine kadar, öğrencilerin ve öğretmenlerin birlikte ayrıntılı olarak keşfetmelerine imkan sağlanır. Online derslerin sonunda, öğrenciler sadece etkili test stratejilerine hakim olmakla kalmayıp, aynı zamanda ders sırasında kapsanan materyalleri kullanarak kapsamlı bir şekilde pratik yapma konusunda da geniş imkanlara sahip olurlar.

Online SAT Ödevleri

Zamana karşı yarışılan SAT’de, öğretmenler tarafından oluşturulan online soru bankası ile zamana karşı soru çözün. Derslerin bitiminde hemen öğrencilere gönderilen sorular, sistemimiz üzerinde çözülüp, notlandırılır. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edilir. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapılır. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açılır.

Online SAT Deneme Sınavları

SAT stratejileri ve yaklaşımlarında uzmanlaşmak için ihtiyacınız olan 60 online deneme sınavı, 3.700+ çalışma sorusu başta olmak üzere tüm uygulama ve materyallere sahibiz. Deneme sınavları sonunda öğrencilere gönderilen skor raporları her sorunun en iyi şekilde anlaşılmasını sağlar. Böylece nerede yanlış yaptığınızı hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. Kursun sonunda uygulanan denemeler, öğrencilere gerçek sınav tecrübesi yaşatmak üzerine kuruludur. Zaman karşı yarışta Test Prep sizin yanınızdadır.

  17 Comments

 1. Dilara
  18/06/2017
  Reply

  SAT Skorum sizin sayenizde1000den 1400 üstü seviyelere geldi. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

 2. Bayram Charyyev
  21/07/2017
  Reply

  Hello. How can i enroll to the sat and sat subjects test courses? Please keep in touch with me as soon as possible!

 3. Emrah
  13/08/2017
  Reply

  SAT kurslarınız sayesinde burslu kabul aldım hocam. Amerka’da lise okuduğum için sizinle tanışana kadar yapabileceğimi sanmıyordum.

 4. Maggie
  28/10/2017
  Reply

  The best sat courses in istanbul is here. Great math and verbal support. Also thanks for the great guidance

 5. Ecem
  06/11/2017
  Reply

  1550 :))) Çok çok çok teşekkürler

 6. Ferhunde
  26/03/2018
  Reply

  Kızım için tercih ettiğimiz ve keşke ilk önce buraya gelseydik dediğimiz kurs merkezi. Barış bey zaten ilk görüşmemizde açık ve güzel bir şekilde yardımcı oldu. Hocamızın tavsiyelerine uyup ve derslere düzenli katılıp SAT skorumuzu 2 ayda 1360 tan 1520 ye çıkardık. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. IB dersleri için de aynı şeyi söyleyebilirim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

 7. Emir
  12/06/2018
  Reply

  Son derece faydalı olan ve kaliteli bir kurs aldım. Hocalarıma sonsuz teşekkür ederim. Gerçekten samimi ve başarılı bir işleyiş var, bu sayede diğerlerinin önüne geçiyor benim için.

 8. Derya Derin
  12/07/2018
  Reply

  Sat mzth level 2 800 :)))

 9. Berkay
  23/07/2018
  Reply

  Hocam yazıldığı kadar varmış ki 1530 aldım 🙂 Benim gibi bir öğrenciye 1100 den 1530 aldırabiliyorsanız hem de 6 ay gibi bir sürede, daha fazla şey söylemeye gerek yok bence 🙂

 10. Yaman
  27/08/2018
  Reply

  Eğlenceli ve faydalı bir sat hazırlık dönemi oldu. Deneme sınavlarındaki sonuçlara göre 50 puan daha yüksek alınıyormuş. Umarım 1540 olur. Hocalarıma teşekkürler.

 11. Shahad
  12/09/2018
  Reply

  Thanks to great sat tutoring, in 3 months I got 1450. My target score was 1300 and I got 1450. Great math and verbal support.

 12. Engin
  18/01/2019
  Reply

  Buraya 10.sınıf yazında gelmeyi planlıyorum.
  -Kabul Şartlarınız nelerdir? :
  -Çalışma saatleri , günleri nelerdir? :
  -Normal bir Özel Okuldan Veya Normal Bir Anadolu Lisesinden Gelir isek Kabul alır mıyız? :

 13. Albert
  19/09/2019
  Reply

  Test Prep Istanbul was instrumental in helping me strengthen my basics in SAT. I sincerely thank the tutors for their time. I recommend that students join Test Prep to excel in their preparation and eventually in their exams. Improving your both Math and Verbal scores will help you to get admission easily.

 14. Oya
  08/10/2019
  Reply

  1000 puandan 1400e uzanmamı sağlayan 3 aylık grup ders sürecinde bana yardım eden hocalarıma sonsuz teşekkürler sunuyorum. Verilen ödevleri düzenli yapıp, derslere düzzenli katıldığınızda hiç bir sorun yaşamazsınız. Sonsuz teşekkürler.

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *