Geri

SAT Özel Ders ve SAT Kursu

SAT özel ders ve SAT kursu TestPrep’in tecrübeli öğretmenleri tarafından verilir. SAT özel ders ve SAT hazırlık kursu arasında verim farkı yoktur. SAT özel ders öğrencinin programına göre şekillenirken, online SAT kursları sabit bir programa sahiptir. Daha önce SAT hazırlığı yapmış ve 1300+ puan almış öğrencilerimize özel dersi öneriyoruz.

#SAT #REASONING #ENGLISH #READING #WRITING AND LANGUAGE #MATHEMATICS #EN İYİ SAT KURSU #ÖZEL DERS #GRUP DERS

Deneyimli SAT Eğitmenleri ile özel ders ve grup kursları
800 ve 1500+ puanlı referanslar
Online deneme sınavları ve online ödevler
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi

Online SAT Kursu Grup Dersleriyle Bize Katılın %30 Tasarruf Edin!

SAT sınavınında başarılı olmanıza yardımcı olabilecek mükemmel stratejiler öğrenmek ister misiniz? Puanınızı artırmak için İngilizce Gramer kurallarına hakim olmak ister misiniz? Test Prep’in online SAT kursları sayesinde, SAT testinin yapısını anlamanıza yardımcı olacak birçok bilgi ve SAT tekniği öğreneceksiniz. Kurs süresince, sınavı geçmek için gereken birçok beceriyi kazanacaksınız.

4 ay süren Online SAT kursu  her bir SAT sınavı için açılmaktadır. Tüm bölümlerin ayrı SAT eğitmeni vardır. Özenle hazırlanmış programlarımız 10+ sene tecrübeli SAT öğretmenleri ile verilecektir. Online ödev ve SAT deneme sınavları ile zamana karşı yarışta yanınızdayız. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan 6 kişilik sınıflarda, en iyi SAT kursunu sağlıyoruz.

online sat kursları sat grup ders

SAT Kurs Takvimi |  Her Sınavdan 4 Ay Önce Kurs Açıyoruz

72 saatlik online SAT kurs programını, 40 tane deneme sınavı ile pekiştiriyoruz. Özenle seçilmiş çalışma materyallerimizle, sınavdan 1500 üstü almanız için çalışıyoruz. Öğrencilerin  seviyelerine göre oluşturulan gruplar, tüm konuları içeren derslerle birlikte en yeni teknolojiyle verilir.

Start
Başlangıç
End
Bitiş
Timing & Schedule
Saatler & Takvim
May 06, 2024
06 Mayıs 2024
August 23, 2024
23 Ağustos 2024
***Registration is open until May 03, 2024***
***Son kayıt tarihi: 03 Mayıs 2024***

15 Haziran’a Kadar:
Pazartesi – Çarşamba – Cuma: 18:00 – 20:15
15 Haziran’dan Sonra:
Pazartesi – Çarşamba – Cuma: 09:00 – 11:15

Until 15 June:
Monday – Wednesday – Friday: 6pm – 8:15pm
After 15 June:
Monday – Wednesday – Friday: 9am – 11:15am
June 17, 2024
17 Haziran 2024
October 04, 2024
04 Ekim 2024
***Registration is open until June 14, 2024***
***Son kayıt tarihi: 14 Haziran 2024***

09 Eylül’e Kadar:
Pazartesi – Çarşamba – Cuma: 09:00 – 11:15
09 Eylül’den Sonra:
Pazartesi – Çarşamba – Cuma: 18:00 – 20:15

Until 09 September:
Monday – Wednesday – Friday: 9am – 11:15am
After 09 September:
Monday – Wednesday – Friday: 6pm – 8:15pm
July 15, 2024
15 Temmuz 2024
November 01, 2024
01 Kasım 2024
***Registration is open until July 12, 2024***
***Son kayıt tarihi: 12 Temmuz 2024***

09 Eylül’e Kadar:
Pazartesi – Çarşamba – Cuma: 09:00 – 11:15
09 Eylül’den Sonra:
Pazartesi – Çarşamba – Cuma: 18:00 – 20:15

Until 09 September:
Monday – Wednesday – Friday: 9am – 11:15am
After 09 September:
Monday – Wednesday – Friday: 6pm – 8:15pm
September 19, 2024
19 Eylül 2024
December 06, 2024
06 Aralık 2024
***Registration is open until September 16, 2024***
***Son kayıt tarihi: 16 Eylül 2024***
Pazartesi – Çarşamba – Cuma: 18:00 – 20:15
Monday – Wednesday – Friday: 6pm – 8:15am

SAT kurslarını Test Prep gibi profesyonel bir yerden almanızı tavsiye ederim. Kaliteli yurt dışı bağlantısı ile, eğitim danışmanlığı ve okul başvurularında da öne çıkan bir yer. Kızımı tavsiye üzerine kayıt ettirdim ve ben de tavsiye edebilirim. Son derece ilgili ve bilgililer. Başından sonuna kadar her ihtiyacımız olduğunda yanımızda oldular. En önemlisi de bu zaten. 

Arayıp her konuda bilgi aldık ve onlar bizi arayıp kızımızın durumu hakkında sürekli bilgi verdiler. Online SAT kursu sonunda 1520 gibi bir puan aldık ve bu puana sizin yardımınız olmadan ulaşmak imkansızdı. Tekrar çok çok teşekkür ederim.

Test Prep SAT velisi – Ceyda Hanım

online sat kursu sat özel ders

Online SAT Özel Ders Programlarımız Kısa Sürede Başarı Odaklıdır

SAT sınavında minimum sürede maksimum sonuç almak istiyorsanız, Test Prep tarafından sunulan özel ders programları tam size göre. Zamanla yarışılan bir sınav olan SAT için kendi çalışmanız ile başarılı olmanız imkansız değil ama çok zordur. Bu sebeple kısa sürede eksiklerinizi kapatmanız için hazırlanan SAT özel derslerimiz ile zamandan tasarruf edersiniz. Ayrıca profesyonel eğitim kadromuz ile SAT dersleri sayesinde yüksek puanlara ulaşırsınız. Bu sınavdan yüksek puan almanız okullara burslu kabul almanız için çok önemlidir.

 Kişisel SAT Programı

Özel ders programlarımız, öğrencilerin uygun zamanlarına göre oluşturulur. Sınava girecekleri tarihe karar vermiş öğrencilerimize program oluşturmalarında yardımcı oluyoruz. Hafta içi ya da hafta sonu ders seçenekleriyle kısa sürede istenilen skora ulaşın.

 Global SAT Özel Ders Ekibi

Dünya çapında faaliyet gösteren Test Prep, online dersleriyle sizi tüm dünyadaki SAT öğretmenleriyle buluşturur. dünya çapındaki en iyi SAT eğitmenleriyle çalışıp, yüzlerce farklı kaynaktan derlenen Test Prep çalışma materyalleriyle 1500’ü geçin.

Tek Ders

90-dakika Özel Ders

15+ Sene Tecrübeli SAT Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 1 ders

 Matematik ya da İngilizce derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

10 Ders

10 x 90-dakika Özel Ders

15+ Sene Tecrübeli SAT Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 10 ders

 Matematik ya da İngilizce derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

20 Ders

20 x 90-dakika Özel Ders

15+ Sene Tecrübeli SAT Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 20 ders

 Matematik ya da İngilizce derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

sat özel ders paketleri

SAT Özel Ders Paketi | Tüm Konular

SAT Özel ders paketlerimiz 90 dakikalık 45 dersten oluşur ve sınavın tüm konularını kapsar. Özel ders paketlerininin içinde 10 + 20 tane çıkmış SAT denemesi ve öğrencilerin denemelerde çözemediği, yanlış çözdüğü sorular üzerine kurulu soru çözüm dersleri de bulunmaktadır. Ayrıca öğrencimizin ihtiyacı olan tüm materyaller de öğrencimizle paylaşılır ve herhangi bir ek kaynak ihtiyacınız olmaz.

Komple bir SAT hazırlığı yaparsınız. 90 dakikalık 45 dersten oluşan Digital SAT özel ders paketini tercih ederseniz, tüm Digital SAT konularını başından sonuna kadar öğrenirsiniz. 30 ders İngilizce ve 15 ders Matematikten oluşan en geniş paketimiz, öğrencilere ve öğretmenlere uygun ortak gün ve saatlerde planlanır. Ayrıca bu paketimizin içinde 45 derse ilave olarak 5 problem çözme dersi ve 20 Digital SAT deneme sınavı ücretsiz!

SAT Reading: 15 Ders
SAT Writing & Language: 15 Ders
SAT Matematik: 15 Ders
Ücretsiz Soru Çözüm Dersi: 5 Ders
Deneme Sınavları: 20 Digital SAT Deneme Sınavı

8 ay önce başladığım online sat kursu hazırlık süreci ile 1550 aldım. Tüm uyarılara ve yönergelere uyarsanız, sizi de bu seviyelere rahatlıkla taşıyabilecek tek kurum. Sınava en yakın ders materyalleri, tecrübeli öğretmenleri ve güleryüzlü çalışanlarıyla Test Prep benim her ihtiyacıma cevap verdi.

Test Prep SAT öğrencisi – Sinan

Yüksek Teknolojili Online SAT Sınıfları Zamana Karşı Yarışta Yanınızda

Online eğitimimiz, öğrencilerin rakipsiz uluslararası öğretmen ekibimize erişim sağlar. Böylece öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar onlar için en iyi desteği alabilirler. Test Prep Online altyapısı ile  öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. Grafikleri çizmekten kimyasal denklemler yazmaya, çevrimiçi çalışma alanlarının esnekliğine ve yanıt verebilirliğine kadar, öğrencilerin ve öğretmenlerin birlikte ayrıntılı olarak keşfetmelerine imkan sağlanır. Online derslerin sonunda, öğrenciler sadece etkili test stratejilerine hakim olmakla kalmayıp, aynı zamanda ders sırasında kapsanan materyalleri kullanarak kapsamlı bir şekilde pratik yapma konusunda da geniş imkanlara sahip olurlar. Online SAT Kursu sayesinde siz de zaman kaybetmeden en yüksek skora ulaşabilirsiniz.

Online SAT Ödevleri

Zamana karşı yarışılan SAT’de, öğretmenler tarafından oluşturulan online soru bankası ile zamana karşı soru çözün. Derslerin bitiminde hemen öğrencilere gönderilen sorular, sistemimiz üzerinde çözülüp, notlandırılır. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edilir. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapılır. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açılır.

Online SAT Deneme Sınavları

SAT stratejileri ve yaklaşımlarında uzmanlaşmak için ihtiyacınız olan 60 online deneme sınavı, 3.700+ çalışma sorusu başta olmak üzere tüm uygulama ve materyallere sahibiz. Deneme sınavları sonunda öğrencilere gönderilen skor raporları her sorunun en iyi şekilde anlaşılmasını sağlar. Böylece nerede yanlış yaptığınızı hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. Kursun sonunda uygulanan denemeler, öğrencilere gerçek sınav tecrübesi yaşatmak üzerine kuruludur. Zaman karşı yarışta Test Prep sizin yanınızdadır.

  28 Yorum

 1. Emre Kosif
  18/03/2024
  Yanıtla

  Sayenizde kendime güvenim arttı 1200 den 1500 seviyesine geldim çok mutluyum:) iyi ki varsınız.

 2. Ebrar Kölemen
  29/02/2024
  Yanıtla

  SAT’a hazırlanırken kurs arayışımda TestPrep’i buldum ve yorumları da görüp kursu denemeye karar verdim ve kesinlikle doğru bir seçim yaptım! Dersler çok interaktif ve eğlenceliydi, öğretmenler her sorumu sabırla cevapladılar. Deneme sınavları ve online ödevler özellikle zaman yönetimime katkı sağladı. Sonuç olarak, 1520 puan almak, başvurumu oldukça güçlendirdi. Her şey için çok teşekkürler!

 3. Elif Su Duran
  28/02/2024
  Yanıtla

  Kurs boyunca aldığım derslerin içeriği çok zengindi ve öğretmenlerin ilgisi beni motive etti. Özellikle deneme sınavları, sınav stresine hazırlanmamı sağladı ve gerçek sınavda daha rahat hissetmemi sağladı. Ayrıca, kursun sunduğu ek kaynaklar ve materyaller de çok faydalıydı. TestPrep’in SAT kursunu kesinlikle herkese tavsiye ederim, çünkü bu kurs sınav hazırlığı sürecini daha etkili ve verimli hale getiriyor.

 4. Ahmet Yasin Taştan
  20/05/2023
  Yanıtla

  TestPrep’in SAT özel derslerine katılmak, benim için çok değerli bir deneyim oldu. Online format, benim için çok uygun oldu, çünkü derslere katılmak için evimden çıkmama gerek kalmadı. Her iki öğretmenim de sınav konusunda çok bilgiliydi ve konuları anlaşılır bir şekilde anlatmak için ekstra çaba gösterdiler. Daha çok İngilizce kısmından ders aldım ve öğretmenim her ders, benim zorlandığım alanlara odaklandı ve her konuda anlamamı sağlayana kadar sabırla benimle çalıştı. Ayrıca, TestPrep’in kişiye özel öğrenme planı, öğrenme stilime ve ihtiyaçlarıma uygun bir deneyim sağladı. Bu dersler sayesinde SAT sınavında 1530 alabildim. Herkese TestPRep’in SAT özel derslerini şiddetle tavsiye ederim!

 5. Emir Güçlü
  16/02/2023
  Yanıtla

  SAT hazırlık kursuna kayıt olmak için almak 2022 yazında TestPrep’i aradım ve iyi ki aramışım. 16 hafta boyunca, özellikle matematik olmak üzere akademik becerilerimi büyük ölçüde geliştirdim. Sayısız hızlı çözüm yolları ve formüller sayesinde, en başta çözemediğim soruları saniyeler içinde çözebilir hale geldim. Kursun başındaki skorlarıma kıyasla, Matematik skorumu 420’den 780’e çıkarmayı başardım.

  İngilizce tarafındaysa, zaten İngilizcem iyi diye düşünürken SAT sorularını görünce soruları çözemediğimi farkettim. Bu kursun bana en büyük faydalarından biri, soruları nasıl hızlı çözebileceğimi ve sorulara nasıl yaklaşmam gerektiğini öğretmesi oldu.

  TestPrep’te çalışan tüm öğretmenler, öğrenme alışkanlıklarınızda size rehberlik edebilecek profesyonellerdir. Bu kurs dışarıdan bakıldığında çok kısa gözükse de, size verilen bilgiler o kadar sınav odaklı ki, 4 ay fazlasıyla yetiyor. Gerek ödevler, gerek SAT denemeleri SAT sınavına çok yakın. Derslerde işlemediğimiz tek bir konu yok ve özellikle de bize her soruyu en az 3 farklı yoldan nasıl çözebileceğimizi öğrettiler. Bu SAT kursundan önce sınava hazırlanmak için hiçbir şey yapmayan bir öğrenci olarak, ilk defa SAT hazırlık kursuna başlayacaklara tavsiye ederim

 6. Asude Kaya
  21/01/2023
  Yanıtla

  TestPrep’ten aldığım SAT kursunun ilk haftası tamamlandı ve burasının gerçekten harika bir yer olduğunu söyleyebilirim. Derslere katılmadan önce, dijital SAT sınavının nasıl olduğu ve beni neyin beklediği konusunda oldukça gergin ve stresliydim. İlk derste yeni SAT hakkında açık bir şekilde bilgilendirildik. Sınava yönelik hızlı çözme tekniklerini uyguladığımda gerçekten çok fazla zamanı daha önce boşa harcadığımı gördüm. Özellikle matematik derslerinin çok eğlenceli geçtiğini söyleyebilirim. ???????? Sınavdan yüksek puan alacağıma olan inancım sizin sayenizde arttı.

 7. Cemalettin Dağ
  11/02/2022
  Yanıtla

  Hocam,
  Kusura bakmayın çok geç yorum yazdım ama kendime göre sebeplerim ve her zaman olduğu gibi bahanelerim var 🙂
  Sayenizde 1530 aldım ve siiz unutmadım 🙂 Her şey için çok teşekkür ederim. Hem matematik hem de İngilizce hocalarımın emekleri için çok teşekkürler.

 8. REİS
  22/07/2022
  Yanıtla

  Sizinle nasıl iletişim kurabilirim

 9. Chiemena
  08/12/2022
  Yanıtla

  Please how did you score so high?

 10. Cemalettin Dağ
  08/12/2022
  Yanıtla

  Hi! I joined the lessons regularly and I made my review after each session. Following the guidelines of the tutors is the key point!

 11. zeliş
  13/12/2022
  Yanıtla

  selamlar. kaç saat ders aldınız? hangi alanlardan, başlangıçta skorunuz ne idi ders sonrası ne oldu?süreçte zorluklar varmışdı? nasıl aştınız?çok teşekkürler.

 12. Oya
  08/10/2019
  Yanıtla

  1000 puandan 1400e uzanmamı sağlayan 3 aylık grup ders sürecinde bana yardım eden hocalarıma sonsuz teşekkürler sunuyorum. Verilen ödevleri düzenli yapıp, derslere düzzenli katıldığınızda hiç bir sorun yaşamazsınız. Sonsuz teşekkürler.

 13. Albert
  19/09/2019
  Yanıtla

  Test Prep Istanbul was instrumental in helping me strengthen my basics in SAT. I sincerely thank the tutors for their time. I recommend that students join Test Prep to excel in their preparation and eventually in their exams. Improving your both Math and Verbal scores will help you to get admission easily.

 14. Engin
  18/01/2019
  Yanıtla

  Buraya 10.sınıf yazında gelmeyi planlıyorum.
  -Kabul Şartlarınız nelerdir? :
  -Çalışma saatleri , günleri nelerdir? :
  -Normal bir Özel Okuldan Veya Normal Bir Anadolu Lisesinden Gelir isek Kabul alır mıyız? :

 15. Shahad
  12/09/2018
  Yanıtla

  Thanks to great sat tutoring, in 3 months I got 1450. My target score was 1300 and I got 1450. Great math and verbal support.

 16. Yaman
  27/08/2018
  Yanıtla

  Eğlenceli ve faydalı bir sat hazırlık dönemi oldu. Deneme sınavlarındaki sonuçlara göre 50 puan daha yüksek alınıyormuş. Umarım 1540 olur. Hocalarıma teşekkürler.

 17. Berkay
  23/07/2018
  Yanıtla

  Hocam yazıldığı kadar varmış ki 1530 aldım 🙂 Benim gibi bir öğrenciye 1100 den 1530 aldırabiliyorsanız hem de 6 ay gibi bir sürede, daha fazla şey söylemeye gerek yok bence 🙂

 18. Derya Derin
  12/07/2018
  Yanıtla

  Sat mzth level 2 800 :)))

 19. Emir
  12/06/2018
  Yanıtla

  Son derece faydalı olan ve kaliteli bir kurs aldım. Hocalarıma sonsuz teşekkür ederim. Gerçekten samimi ve başarılı bir işleyiş var, bu sayede diğerlerinin önüne geçiyor benim için.

 20. Ferhunde
  26/03/2018
  Yanıtla

  Kızım için tercih ettiğimiz ve keşke ilk önce buraya gelseydik dediğimiz kurs merkezi. Barış bey zaten ilk görüşmemizde açık ve güzel bir şekilde yardımcı oldu. Hocamızın tavsiyelerine uyup ve derslere düzenli katılıp SAT skorumuzu 2 ayda 1360 tan 1520 ye çıkardık. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. IB dersleri için de aynı şeyi söyleyebilirim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

 21. Ecem
  06/11/2017
  Yanıtla

  1550 :))) Çok çok çok teşekkürler

 22. Maggie
  28/10/2017
  Yanıtla

  The best sat courses in istanbul is here. Great math and verbal support. Also thanks for the great guidance

 23. Emrah
  13/08/2017
  Yanıtla

  SAT kurslarınız sayesinde burslu kabul aldım hocam. Amerka’da lise okuduğum için sizinle tanışana kadar yapabileceğimi sanmıyordum.

 24. Bayram Charyyev
  21/07/2017
  Yanıtla

  Hello. How can i enroll to the sat and sat subjects test courses? Please keep in touch with me as soon as possible!

 25. Dilara
  18/06/2017
  Yanıtla

  SAT Skorum sizin sayenizde1000den 1400 üstü seviyelere geldi. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir