Back

SAT Özel Ders ve SAT Kursu

SAT özel ders ve SAT kursu TestPrep’in tecrübeli öğretmenleri tarafından verilir. SAT özel ders ve SAT hazırlık kursu arasında verim farkı yoktur. SAT özel ders öğrencinin programına göre şekillenirken, online SAT kursları sabit bir programa sahiptir. Daha önce SAT hazırlığı yapmış ve 1300+ puan almış öğrencilerimize özel dersi öneriyoruz.

#SAT #REASONING #ENGLISH #READING #WRITING AND LANGUAGE #MATHEMATICS #EN İYİ SAT KURSU #ÖZEL DER #GRUP DERS

Deneyimli SAT Eğitmenleri ile özel ders ve grup kursları
800 ve 1500+ puanlı referanslar
Online deneme sınavları ve online ödevler
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi

Online SAT Kursu Grup Dersleriyle Bize Katılın %30 Tasarruf Edin!

SAT sınavınında başarılı olmanıza yardımcı olabilecek mükemmel stratejiler öğrenmek ister misiniz? Puanınızı artırmak için İngilizce Gramer kurallarına hakim olmak ister misiniz? Test Prep’in online SAT kursları sayesinde, SAT testinin yapısını anlamanıza yardımcı olacak birçok bilgi ve SAT tekniği öğreneceksiniz. Kurs süresince, sınavı geçmek için gereken birçok beceriyi kazanacaksınız.

4 ay süren Online SAT kursu  her bir SAT sınavı için açılmaktadır. Tüm bölümlerin ayrı SAT eğitmeni vardır. Özenle hazırlanmış programlarımız 10+ sene tecrübeli SAT öğretmenleri ile verilecektir. Online ödev ve SAT deneme sınavları ile zamana karşı yarışta yanınızdayız. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan 6 kişilik sınıflarda, en iyi SAT kursunu sağlıyoruz.

online sat kursları sat grup ders

SAT Kurs Takvimi |  Her Sınavdan 4 Ay Önce Kurs Açıyoruz

72 saatlik online SAT kurs programını, 40 tane deneme sınavı ile pekiştiriyoruz. Özenle seçilmiş çalışma materyallerimizle, sınavdan 1500 üstü almanız için çalışıyoruz. Öğrencilerin  seviyelerine göre oluşturulan gruplar, tüm konuları içeren derslerle birlikte en yeni teknolojiyle verilir.

Start
Başlangıç
End
Bitiş
Timing & Schedule
Saatler & Takvim
June 13, 2022
13 Haziran 2022
September 30, 2022
30 Eylül 2022
***Full, no more registration***
***Dolu, kayıtlarımız kapanmıştır***


August 22, 2022
22 Ağustos 2022
December 02, 2022
02 Aralık 2022
***Full, no more registration***
***Dolu, kayıtlarımız kapanmıştır***
November 21, 2022
21 Kasım 2022
March 10, 2023
10 Mart 2023
***Full, no more registration***
***Dolu, kayıtlarımız kapanmıştır***


January 16, 2023
16 Ocak 2023
May 5, 2023
5 Mayıs 2023
***Full, no more registration***
***Dolu, kayıtlarımız kapanmıştır***


February 13, 2023
13 Şubat 2023
June 2, 2023
2 Haziran 2023
***Registration is open until February 10, 2023***
***Son kayıt tarihi: 10 Şubat 2023***
Pazartesi – Çarşamba – Cuma: 18:00 – 20:15
Monday – Wednesday – Friday: 6pm – 8:15am

SAT Reasoning

Kursa Dahil Olanlar

TL15000

Grup Ders

Tüm SAT Reasoning Konuları
Maksimum 6-öğrencilik interaktif online sınıflar
72 Saat ders uzman eğitmenlerimizce verilir
 10+30 Zamanlı ve Gerçek SAT Deneme Sınavları
 Tüm Materyaller öğrencilerimizle paylaşılacaktır
 100% Ücret İadesi ilk hafta yapılan derslerden memnun kalmazsanız

*Düzenli olarak 10 deneme sınavı yapılacaktır. Öğrenci tarafından herhangi bir zamanda, ilave olarak 30 deneme testi çözülebilir. Düzenli deneme sınavları sonrasında öğrencilerin çözemediği veya yanlış çözdüğü soruların değerlendirildiği problem çözme dersleri yapılacaktır. Online SAT kursu tüm bölümleri kapsamaktadır.

SAT kurslarını Test Prep gibi profesyonel bir yerden almanızı tavsiye ederim. Kaliteli yurt dışı bağlantısı ile, eğitim danışmanlığı ve okul başvurularında da öne çıkan bir yer. Kızımı tavsiye üzerine kayıt ettirdim ve ben de tavsiye edebilirim. Son derece ilgili ve bilgililer. Başından sonuna kadar her ihtiyacımız olduğunda yanımızda oldular. En önemlisi de bu zaten. 

Arayıp her konuda bilgi aldık ve onlar bizi arayıp kızımızın durumu hakkında sürekli bilgi verdiler. Online SAT kursu sonunda 1520 gibi bir puan aldık ve bu puana sizin yardımınız olmadan ulaşmak imkansızdı. Tekrar çok çok teşekkür ederim.

Test Prep SAT velisi – Ceyda Hanım

online sat kursu sat özel ders

Online SAT Özel Ders Programlarımız Kısa Sürede Başarı Odaklıdır

SAT sınavında minimum sürede maksimum sonuç almak istiyorsanız, Test Prep tarafından sunulan özel ders programları tam size göre. Zamanla yarışılan bir sınav olan SAT için kendi çalışmanız ile başarılı olmanız imkansız değil ama çok zordur. Bu sebeple kısa sürede eksiklerinizi kapatmanız için hazırlanan SAT özel derslerimiz ile zamandan tasarruf edersiniz. Ayrıca profesyonel eğitim kadromuz ile SAT dersleri sayesinde yüksek puanlara ulaşırsınız. Bu sınavdan yüksek puan almanız okullara burslu kabul almanız için çok önemlidir.

 Kişisel SAT Programı

Özel ders programlarımız, öğrencilerin uygun zamanlarına göre oluşturulur. Sınava girecekleri tarihe karar vermiş öğrencilerimize program oluşturmalarında yardımcı oluyoruz. Hafta içi ya da hafta sonu ders seçenekleriyle kısa sürede istenilen skora ulaşın.

 Global SAT Özel Ders Ekibi

Dünya çapında faaliyet gösteren Test Prep, online dersleriyle sizi tüm dünyadaki SAT öğretmenleriyle buluşturur. dünya çapındaki en iyi SAT eğitmenleriyle çalışıp, yüzlerce farklı kaynaktan derlenen Test Prep çalışma materyalleriyle 1500’ü geçin.

Tek Ders

90-dakika Özel Ders

13+ Sene Tecrübeli SAT Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 1 ders

 Matematik ya da İngilizce derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

10 Ders

10 x 90-dakika Özel Ders

13+ Sene Tecrübeli SAT Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 10 ders

 Matematik ya da İngilizce derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

20 Ders

20 x 90-dakika Özel Ders

13+ Sene Tecrübeli SAT Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 20 ders

 Matematik ya da İngilizce derslerinden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

sat özel ders paketleri

SAT Özel Ders Paketi | Tüm Konular

SAT Özel ders paketlerimiz 90 dakikalık 45 dersten oluşur ve sınavın tüm konularını kapsar. Özel ders paketlerininin içinde 10 + 20 tane çıkmış SAT denemesi ve öğrencilerin denemelerde çözemediği, yanlış çözdüğü sorular üzerine kurulu soru çözüm dersleri de bulunmaktadır. Ayrıca öğrencimizin ihtiyacı olan tüm materyaller de öğrencimizle paylaşılır ve herhangi bir ek kaynak ihtiyacınız olmaz.

SAT Reading: 15 Ders
SAT Writing & Language: 15 Ders
SAT Matematik: 15 Ders

Öğrencilerimizin Online SAT Kursu Başarıları

8 ay önce başladığım online sat kursu hazırlık süreci ile 1550 aldım. Tüm uyarılara ve yönergelere uyarsanız, sizi de bu seviyelere rahatlıkla taşıyabilecek tek kurum. Sınava en yakın ders materyalleri, tecrübeli öğretmenleri ve güleryüzlü çalışanlarıyla Test Prep benim her ihtiyacıma cevap verdi.

Test Prep SAT öğrencisi – Sinan

Yüksek Teknolojili Online SAT Sınıfları Zamana Karşı Yarışta Yanınızda

Online eğitimimiz, öğrencilerin rakipsiz uluslararası öğretmen ekibimize erişim sağlar. Böylece öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar onlar için en iyi desteği alabilirler. Test Prep Online altyapısı ile  öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. Grafikleri çizmekten kimyasal denklemler yazmaya, çevrimiçi çalışma alanlarının esnekliğine ve yanıt verebilirliğine kadar, öğrencilerin ve öğretmenlerin birlikte ayrıntılı olarak keşfetmelerine imkan sağlanır. Online derslerin sonunda, öğrenciler sadece etkili test stratejilerine hakim olmakla kalmayıp, aynı zamanda ders sırasında kapsanan materyalleri kullanarak kapsamlı bir şekilde pratik yapma konusunda da geniş imkanlara sahip olurlar. Online SAT Kursu sayesinde siz de zaman kaybetmeden en yüksek skora ulaşabilirsiniz.

Online SAT Ödevleri

Zamana karşı yarışılan SAT’de, öğretmenler tarafından oluşturulan online soru bankası ile zamana karşı soru çözün. Derslerin bitiminde hemen öğrencilere gönderilen sorular, sistemimiz üzerinde çözülüp, notlandırılır. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edilir. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapılır. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açılır.

Online SAT Deneme Sınavları

SAT stratejileri ve yaklaşımlarında uzmanlaşmak için ihtiyacınız olan 60 online deneme sınavı, 3.700+ çalışma sorusu başta olmak üzere tüm uygulama ve materyallere sahibiz. Deneme sınavları sonunda öğrencilere gönderilen skor raporları her sorunun en iyi şekilde anlaşılmasını sağlar. Böylece nerede yanlış yaptığınızı hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. Kursun sonunda uygulanan denemeler, öğrencilere gerçek sınav tecrübesi yaşatmak üzerine kuruludur. Zaman karşı yarışta Test Prep sizin yanınızdadır.

  23 Comments

 1. Asude Kaya
  21/01/2023
  Reply

  TestPrep’ten aldığım SAT kursunun ilk haftası tamamlandı ve burasının gerçekten harika bir yer olduğunu söyleyebilirim. Derslere katılmadan önce, dijital SAT sınavının nasıl olduğu ve beni neyin beklediği konusunda oldukça gergin ve stresliydim. İlk derste yeni SAT hakkında açık bir şekilde bilgilendirildik. Sınava yönelik hızlı çözme tekniklerini uyguladığımda gerçekten çok fazla zamanı daha önce boşa harcadığımı gördüm. Özellikle matematik derslerinin çok eğlenceli geçtiğini söyleyebilirim. 😊💜 Sınavdan yüksek puan alacağıma olan inancım sizin sayenizde arttı.

 2. Cemalettin Dağ
  11/02/2022
  Reply

  Hocam,
  Kusura bakmayın çok geç yorum yazdım ama kendime göre sebeplerim ve her zaman olduğu gibi bahanelerim var 🙂
  Sayenizde 1530 aldım ve siiz unutmadım 🙂 Her şey için çok teşekkür ederim. Hem matematik hem de İngilizce hocalarımın emekleri için çok teşekkürler.

  • REİS
   22/07/2022
   Reply

   Sizinle nasıl iletişim kurabilirim

  • Chiemena
   08/12/2022
   Reply

   Please how did you score so high?

   • Cemalettin Dağ
    08/12/2022
    Reply

    Hi! I joined the lessons regularly and I made my review after each session. Following the guidelines of the tutors is the key point!

    • zeliş
     13/12/2022
     Reply

     selamlar. kaç saat ders aldınız? hangi alanlardan, başlangıçta skorunuz ne idi ders sonrası ne oldu?süreçte zorluklar varmışdı? nasıl aştınız?çok teşekkürler.

 3. Oya
  08/10/2019
  Reply

  1000 puandan 1400e uzanmamı sağlayan 3 aylık grup ders sürecinde bana yardım eden hocalarıma sonsuz teşekkürler sunuyorum. Verilen ödevleri düzenli yapıp, derslere düzzenli katıldığınızda hiç bir sorun yaşamazsınız. Sonsuz teşekkürler.

 4. Albert
  19/09/2019
  Reply

  Test Prep Istanbul was instrumental in helping me strengthen my basics in SAT. I sincerely thank the tutors for their time. I recommend that students join Test Prep to excel in their preparation and eventually in their exams. Improving your both Math and Verbal scores will help you to get admission easily.

 5. Engin
  18/01/2019
  Reply

  Buraya 10.sınıf yazında gelmeyi planlıyorum.
  -Kabul Şartlarınız nelerdir? :
  -Çalışma saatleri , günleri nelerdir? :
  -Normal bir Özel Okuldan Veya Normal Bir Anadolu Lisesinden Gelir isek Kabul alır mıyız? :

 6. Shahad
  12/09/2018
  Reply

  Thanks to great sat tutoring, in 3 months I got 1450. My target score was 1300 and I got 1450. Great math and verbal support.

 7. Yaman
  27/08/2018
  Reply

  Eğlenceli ve faydalı bir sat hazırlık dönemi oldu. Deneme sınavlarındaki sonuçlara göre 50 puan daha yüksek alınıyormuş. Umarım 1540 olur. Hocalarıma teşekkürler.

 8. Berkay
  23/07/2018
  Reply

  Hocam yazıldığı kadar varmış ki 1530 aldım 🙂 Benim gibi bir öğrenciye 1100 den 1530 aldırabiliyorsanız hem de 6 ay gibi bir sürede, daha fazla şey söylemeye gerek yok bence 🙂

 9. Derya Derin
  12/07/2018
  Reply

  Sat mzth level 2 800 :)))

 10. Emir
  12/06/2018
  Reply

  Son derece faydalı olan ve kaliteli bir kurs aldım. Hocalarıma sonsuz teşekkür ederim. Gerçekten samimi ve başarılı bir işleyiş var, bu sayede diğerlerinin önüne geçiyor benim için.

 11. Ferhunde
  26/03/2018
  Reply

  Kızım için tercih ettiğimiz ve keşke ilk önce buraya gelseydik dediğimiz kurs merkezi. Barış bey zaten ilk görüşmemizde açık ve güzel bir şekilde yardımcı oldu. Hocamızın tavsiyelerine uyup ve derslere düzenli katılıp SAT skorumuzu 2 ayda 1360 tan 1520 ye çıkardık. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. IB dersleri için de aynı şeyi söyleyebilirim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

 12. Ecem
  06/11/2017
  Reply

  1550 :))) Çok çok çok teşekkürler

 13. Maggie
  28/10/2017
  Reply

  The best sat courses in istanbul is here. Great math and verbal support. Also thanks for the great guidance

 14. Emrah
  13/08/2017
  Reply

  SAT kurslarınız sayesinde burslu kabul aldım hocam. Amerka’da lise okuduğum için sizinle tanışana kadar yapabileceğimi sanmıyordum.

 15. Bayram Charyyev
  21/07/2017
  Reply

  Hello. How can i enroll to the sat and sat subjects test courses? Please keep in touch with me as soon as possible!

 16. Dilara
  18/06/2017
  Reply

  SAT Skorum sizin sayenizde1000den 1400 üstü seviyelere geldi. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

Leave A Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *