Geri

Yurt dışı destekli ve dünya çapında tanınan bir yurt dışı eğitim danışmanlığı sunuyoruz. Üniversitelere burslu kabul almanızın önünü açıyoruz.

Alanında tecrübeli, sertifikalı ve sadece o alan ile ilgilenen eğitmenlerdir. Test Prep kalitesi de buradan gelmektedir.

Ofisimizde kurduğumuz internet ve donanımsal altyapımız ile, HD kalitede görüntü ve ses ile hizmet veriyoruz. Kendi sistemlerimizde, ekranı tahta olrak kullanmaktayız ve aynı zamanda öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz kamera ile birbirlerini görmektedir. Grup dersleri dışında tüm derslerimiz 1e1 olarak yapılmaktadır.

Deneme dersi yapmıyoruz fakat ilk dersten memnun kalmazsanız ücret talebinde bulunmuyoruz. Eğer dersten memnun kalırsanız ve devam etmek isterseniz, bu dersi ilk ders olarak sayıyoruz.

Test Prep olarak yurt içi sınavlarından sadece üniversitelerin hazırlık geçme sınavları için destek veriyoruz. TYT-AYT sınavlarına hazırlık yapmıyoruz.

Tüm ödeme yöntemleri için fatura kesiyoruz (yasal bir zorunluluktur). Bu sebeple ödeme yöntemlerimiz arasında fiyat farkı bulunmamaktadır.

Tüm öğrencilerimiz için standart fiyat politikası uyguluyoruz.

Hızlı ve HD kalitede hizmet sunan altyapımız sayesinde öğrencilerimiz ofisimizdeki kalitenin aynısına sahip olurlar. Hatta ofislerimize gelirken yaşanan zaman kaybının da önüne geçmiş olursunuz. Alanında uzman ve examiner eğitmenlerimiz sayesinde derslerimizin verimi oldukça yüksektir.

Tabi, öğrenciler arasında seviye farkı olmadığı sürece, online grup ders de alabilirsiniz.

10 ders ve 20 ders toplu ödemelerde indirim alabilirsiniz, fakat ödemeyi en geç 3. ders sonrasında yapmanız gerekmektedir. 3. ders sonrasında yapılan ödemeler tek ders olarak sayılmaktadır.

Dersten 12 saat önceye kadar iptal hakkınız bulunmaktadır ve ücretsizdir. Derse 12 saatten az kaldığında iptal kabul etmiyoruz ve öğrenci derse katılmasa bile, dersi yapılmış sayıyoruz.