Hakkımızda

testprep vizyonu

Vizyonumuz

Kurulduğu ilk günden beri öğrencilerin ezberleyerek değil, sorgulayarak öğrenmesini amaçlayan TestPrep, bu vizyonla eğitimini sürdürmektedir. Öğrencilerin okullara kabul almasını değil, en iyi okullara kabul alması için çalışıyoruz. Yurt dışında iyi bir eğitim almak isteyen tüm bireyleri destekliyoruz.

testprep vizyon

Misyonumuz

TestPrep olarak temel hedefimiz, iyiye değil en iyiye ulaşmanızı sağlamaktır. Sizin için yeterli olana değil, en üstteki hedefe ulaşmayı kendimize hedef edindik. Bu sayede öğrencilerimiz, en iyi okullara burslu kabul almakta ve ülkemizi başarıyla temsil etmektedirler. Öğrencilerimizden beklentimiz,  aldıkları eğitimi ülkemiz için kullanmalarıdır.

testprep farkı

Farkımız

TestPrep olarak öğrencilerin ezberci sistemden çıkarak öğrenerek ilerlemelerini sağlıyoruz. Bu sayede geçici ya da sınav odaklı çözümler değil, bireylerin hayatları boyunca kullanabilecekleri eğitimi ve bilgiyi almalarını sağlıyoruz. Yurt dışı eğitim danışmanlığı servisimiz ile en iyi okullara burslu kabul aldıran, Türkiye’nin en profesyonel kurumuyuz.

testprep yurt dışı eğitim danışmanlığı

Eğitim Danışmanlığı

Yurt dışı eğitim danışmanlığı, öğrencilerin sınav puanları geldikten sonra başlar. Okullara başvuruların yapılması, referansların ve mektupların hazırlanmasını kapsar. TestPrep olarak tüm bu zorlu süreçte, uluslararası seviyede kabul görmüş Admission Consultancy hizmetimiz ile size gereken yardımı veriyoruz.

Testprep Sınavlara Hazırlık Kursları

Yurt dışı sınavlarına hazırlıkta ve yurt dışındaki üniversitelere başvuruda bulunacak öğrencilere yardımcı oluyoruz. Bu zorlu süreç, öğrenciyi yakından tanıyan tek bir merkez tarafından yürütüldüğünde, başarı kaçınılmaz olmaktadır. Gerek kurslarımız gerek yurt dışı eğitim danışmanlık hizmeti ile öğrencileri hayallerindeki en iyi okullara gönderiyoruz.

Okulların hem lisans hem de yüksek lisans programlarına yerleştirdiğimiz öğrenciler ile gurur duyuyoruz. Tüm öğrencilerimiz ile okullara kabul alsalar bile bağımızı koparmıyoruz. Üniversite hayatında ihtiyaçları olacak yönlendirmeyi de sağlıyoruz. Bizim ile ilgili tüm gelişmeleri takip etmek için test prep blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.