Geri

Test Prep İstanbul'un Hikayesi

10 Yılı Aşan Tecrübe ile Size En İyiyi Sağlamaya Çalışan Kurum

10
+
Yıllık Tecrübe
9000
+
Mutlu Öğrenci
80
+
Ders ve Kurs
99
%
Başarı Oranı

“Sürekli değişen ve gelişen sınav sistemlerine uygun şekilde entegre olan eğitim kadromuz ile kendimizi geliştiriyoruz. Değişimin getirilerini biliyoruz ve eğitim tekniklerimizi bu doğrultuda şekillendiriyoruz.”

Barış Kılıç, CEO

BİZ KİMİZ?

Yurt dışı sınavlarına hazırlıkta ve yurt dışındaki üniversitelere başvuruda bulunacak öğrencilere yardımcı oluyoruz. Bu zorlu süreç, öğrenciyi yakından tanıyan tek bir merkez tarafından yürütüldüğünde, başarı kaçınılmaz olmaktadır. Gerek kurslarımız gerek yurt dışı eğitim danışmanlık hizmeti ile öğrencileri hayallerindeki en iyi okullara gönderiyoruz.

TEST PREP'TE NE YAPIYORUZ?

Kurulduğu ilk günden beri öğrencilerin ezberleyerek değil, sorgulayarak öğrenmesini amaçlayan TestPrep, bu vizyonla eğitimini sürdürmektedir. Öğrencilerin okullara kabul almasını değil, en iyi okullara kabul alması için çalışıyoruz. Yurt dışında iyi bir eğitim almak isteyen tüm bireyleri destekliyoruz.

TEST PREP'İN FARKI NEDİR?

Okulların hem lisans hem de yüksek lisans programlarına yerleştirdiğimiz öğrenciler ile gurur duyuyoruz. Tüm öğrencilerimiz ile okullara kabul alsalar bile bağımızı koparmıyoruz. Üniversite hayatında ihtiyaçları olacak yönlendirmeyi de sağlıyoruz. Bizim ile ilgili tüm gelişmeleri takip etmek için Test Prep Blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Yurt dışı eğitim danışmanlığı, öğrencilerin sınav puanları geldikten sonra başlar. Okullara başvuruların yapılması, referansların ve mektupların hazırlanmasını kapsar. TestPrep olarak tüm bu zorlu süreçte, uluslararası seviyede kabul görmüş Admission Consultancy hizmetimiz ile size gereken yardımı veriyoruz.