Geri

yurt dışı eğitim danışmanlığıTestPrep, İstanbul dahil tüm Türkiye öğrencilerinin ABD, İngiltere, Singapur, Avrupa ve Kanada’daki En İyi Üniversitelere, özellikle de Ivy liglerine, en iyi Tıp ve Hukuk Üniversitelerine başvurmasına yardımcı olur. Başvurulacak üniversiteyi seçmek, zamanın ve paranın kararlı bir şekilde taahhüdünü göz önünde bulundurarak, zorlu bir süreçtir. Bu konuda yardım için TestPrep Enstitüsü yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmetlerini seçmek, stresinizi hafifletecektir. TestPrep olarak, aradığınız kuruma girmenizi sağlayan tüm bilgi ve araçlara sahibiz.

Derecelendirme ile Üniversite Sıralamaları bilgisi, sunulan Dersler ve hatta QS Derecelendirmeleri ve Bölgesel derecelendirmeler konusunda uzmanız. Araştırma kalitesi, öğretim kalitesi, mezun istihdam edilebilirlik, uzmanlık alanı, uluslararasılaşma, altyapı, topluluk katılımı ve yenilik gibi 8 ana alanda derecelendirmede üniversiteleri sıralamaktayız. Bu, yalnızca seçenekleri seçmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda seçiminizdeki güçlü noktaları da gösterir. En rekabetçi kurumlarda çalışmayı amaçlıyorsanız bu bilgi çok önemlidir. Kendi kişisel çeşitliliğinizi ve ayırt edici gereksinimlerinizi seçtiğiniz üniversiteden de ötede düşünüyoruz. Buna ek olarak, üniversitelerin ve kolejlerin tüm yerlerini biliyoruz. Iklim, dil ve sosyal alanlara değerli bir bakış açısı getiririp kişisel olarak uygunluğunu denetliyoruz. Bu yüzden en iyisini seçin: TestPrep. Yurt dışı eğitim danışmanlığı için akıllı düşünün ve seçiminizden emin olun.

Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

TestPrep, benzersiz profilinize göre özelleştirilmiş kolej seçimi sürecinde çalışan özel bir uzman ekibe sahiptir. Uzun vadeli hedeflerinizi, güçlü ve zayıf yönlerinizi ve hatta kişiliğinizi göz önünde bulundurarak, size en fazla getiriyi sağlayacak olan kolejleri seçmenize yardımcı olurken, en rahat ve verimli olabileceğiniz yerleri de seçeriz. Bu sayede yurt dışı eğitim danışmanlığı için doğru bir tercihte bulunursunuz. Yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz aşağıda belirtilen hizmetleri sağlamaktadır.

 • College Selection
 • Interactive Online Portal
 • Essay Guidance / CV editing
 • Documents Checklist and Submission
 • One on One Meetings
 • Profile Building
 • Academic Advising
 • Location: Per Continent
 • Number of Universities
 • Summer School and Internships

Başvuru sürecinin en ilginç kısmı essay yazısıdır. Bu korkutucu görünse de, başvuranların arasından sıyrılmak için harika bir fırsattır. Editörlerimiz, sizinle yakın ilişki içinde çalışarak, kabul gören ana konulardaki ilgisini, motivasyonunu ve ilgi alanını kabul görevlilerine net bir şekilde verecek kişiliğinizin en ilgili deneyimlerini ve yönlerini belirleyebilecek. IVY League hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu üniversitelerin mezunları, en iyi firmalarda en iyi koşullarda çalışma imkanı elde etmektedir. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızıziyaret edebilirsiniz.

  1 Yorum

 1. Janet
  03/03/2020
  Yanıtla

  Test Prep played a vital role in my acceptance into London Business School. Even though I was working on such a tight deadline and schedule, everyone in Test Prep guided me really well to achieve what I have wanted for years, to do MBA from LBS. Be it preparation for the Executive Assessment exam or emotional support during the application and interview process, I believe Test Prep was always there to advise me with the best approach. They are all amazing professionals with an extraordinary passion for helping students progress in life and career.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir