AP US Government and Politics Kursu

ap us government and politics kursu ve özel dersler.AP US Government and Politics Kursu, öğrencilerin dersin ana hatları ile destekleyici kavramları kullanarak açıklamalarını ve uygulamalarını ister. Sınav, öğrencilerin Amerikan siyasal kültürünü anlamalarını, yönetim ile bağlantılı kurumların etkileşimlerini içerir. Sorular altı ana konuya dayanmaktadır ve öğrenciler, ABD siyasi sistemini karakterize eden politik kavramları, politikaları, süreçleri, perspektifleri ve davranışları tanımlayabilmeli, karşılaştırmalı, açıklamalı ve yorumlayabilmelidir.

Uzman eğitmenlerimiz ile birlikte hazırladığımız ap kursu servisimiz, öğrencilerin yüksek başarı elde etmesi üzerine kuruludur. Yüksek başarı olarak kastettiğimiz, ap sınavlarından 4 ve üstü alan öğrencilerimizdir. Türkiye’nin en profesyonel ve en iyi donanımlı ap kursu olan firmamız, size en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Tek işimiz yurt dışında okumak isteyen öğrencilere yardımcı olmaktır. Bu sebeple tüm yatırımımızı bu iş için yapıyoruz. AP kurslarımızın her biri farklı eğitimciler tarafından verilmektedir. Böylece hem öğrencilere teknik ve akademik bilgi verirken aynı zamanda dünya görüşlerini genişletmekteyiz.

AP US Government and Politics sınavı bölümleri nelerdir?

Bölüm 1:  Multiple Choice | 60 Soru | 45 Dakika |
Sınav Puanına Etkisi: %50

Bölüm II: Free Response | 4 Soru | 100 Dakika |
Sınav Puanına Etkisi: %50

Öğrencilerin ilgili bölümlere kabul almasında önemli olan AP US Government and Politics kursu ile, hayallerinizdeki okullara kabul alma imkanınızı arttırmayı hedefliyoruz. Alanında tecrübeli ve profesyonel eğitmenlerimiz ile dilediğiniz her konuda sorularınızı cevaplıyoruz. Diğer AP kurslarımızda olduğu gibi AP US Government and Politics kurslarımızda da amacımız öğrencilerin bu sınavdan 5 almalarını sağlamaktır.

 AP Us GOvernment and Politics Dersi Konuları

Aşağıdaki konuları kapsayan AP  kursu konuları ile öğrencilerin en kısa sürede tüm konulara hakim olmasını istiyoruz. Öğrencilerin geleceği için çok önemli olan bu sınav ile başarılı olmanız çok önemlidir.

  1. Foundations of American Democracy
  2. Interaction Among Branches of Government
  3. Civil Liberties and Civil Rights
  4. American Political Ideologies and Beliefs
  5. Political Participation

Foundations of American Democracy davaları, kursun ayrılmaz bir parçasıdır ve öğrencilerin, ABD siyasi sisteminin felsefi temellerini, önemli yasal örneklerini ve politik değerlerini anlamaları için gereklidir. Ders aşağıdakileri gerektirir:

  • ABD Anayasası dahil olmak üzere 9 temel belge
  • 15 Yüksek Mahkeme davaları

Sınav ve kurslarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. AP US Government and Politics Kursu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için resmi College Board Sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Tüm AP sınavlarına, okul ya da programa kayıt olmadan bizimle hazırlanabilirsiniz. Bu sayede, hem zamandan tasarruf edersiniz hem de etkin ders programı ile kısa sürede başarılı olursunuz. AP US Government and Politics Kursu, tecrübeli ve profesyonel eğitmenleri ile verilmektedir. Ayrıca AP Comparative Government and Politics Kursu da vermekteyiz.

 

5/5 (1 Review)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *