Geri

Online TOEFL Kursu & TOEFL Özel Ders

TOEFL sınavınında başarılı olmanıza yardımcı olabilecek mükemmel stratejiler öğrenmek ister misiniz? Puanınızı artırmak için İngilizce Gramer kurallarına hakim olmak ister misiniz? Test Prep’in online en iyi TOEFL kursu sayesinde, TOEFL testinin yapısını anlamanıza yardımcı olacak birçok bilgi ve TOEFL tekniği öğreneceksiniz. Kurs süresince, sınavı geçmek için gereken birçok beceriyi kazanacaksınız.

#TOEFL #iBT #ENGLISH #READING #WRITING #LISTENING #SPEAKING #EN İYİ TOEFL KURSU #ONLINE TOEFL KURSU

Deneyimli TOEFL Eğitmenleri ile online en iyi TOEFL kursu ve TOEFL özel ders
120 Puanlı TOEFL Eğitmeni
Online TOEFL deneme sınavları ve online ödevler
Güvende hissetmenizi sağlayacak öğrenci memnuniyeti garantisi

Online En İyi TOEFL Kursu Grup Dersleriyle Bize Katılın

TOEFL sınavınında başarılı olmanıza yardımcı olabilecek mükemmel stratejiler öğrenmek ister misiniz? Puanınızı artırmak için İngilizce Gramer kurallarına hakim olmak ister misiniz? Test Prep’in online en iyi TOEFL kursu sayesinde, TOEFL testinin yapısını anlamanıza yardımcı olacak birçok bilgi ve TOEFL tekniği öğreneceksiniz. Kurs süresince, sınavı geçmek için gereken birçok beceriyi kazanacaksınız.

2.5 ay süren Online TOEFL kursu  her iki ayda bir açılmaktadır. Özenle hazırlanmış programlarımız 17 sene tecrübeli TOEFL öğretmenleri ile verilecektir. Online ödev ve TOEFL deneme sınavları ile zamana karşı yarışta yanınızdayız. Öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan 6 kişilik sınıflarda, en iyi TOEFL kursu sağlıyoruz.

online sat kursları sat grup ders

TOEFL Kurs Takvimi | 2.5 Ay Süren TOEFL Hazırlık Kursları

50 saatlik online TOEFL kursU programını, 10 tane deneme sınavı ile pekiştiriyoruz. Özenle seçilmiş çalışma materyallerimizle, sınavdan 100 üstü almanız için çalışıyoruz. Öğrencilerin  seviyelerine göre oluşturulan gruplar, tüm konuları içeren derslerle birlikte en yeni teknolojiyle verilir. 
50 saat süren kursumuzda öğrenciler bu sınava her bir TOEFL becerisi için (Listening, Reading, Speaking, Writing) programlı ve dönüşümlü olarak eğitim almaktadırlar.

TOEFL iBT® (Internet Based Test) Hazırlık Kursu, 4 bölümden oluşmaktadır. Kursumuzun amacı, bu 4 bölümdeki becerileri geliştirerek öğrencileri TOEFL iBT® sınavına en iyi şekilde hazırlamaktır.
Öğrencilerin kurs için herhangi bir kitap almalarına gerek yoktur, tüm materyaller kurs tarafından sağlanacaktır.

Start
Başlangıç
End
Bitiş
Timing & Schedule
Saatler & Takvim
June 26, 2023
26 Haziran 2023
September 10, 2023
12 Eylül 2022

İnternet üzerinden kolay şekilde kayıt olacağınız bu sınav için ayrıca ücretsiz kayıt desteği de sunuyoruz. Kursların başında uyguladığımız deneme sınavları ve kurs boyunca uyguladığımız deneme sınavları da ücretsizdir. Sınırsız sayıda ders materyallerimiz ile, sınava hazırlıkta eksik kısım ve konu bırakmıyoruz. Tüm eksiklerinizi kapattıktan sonra almanızı tavsiye ettiğimiz sınav ile ilgili tüm desteği başından sonuna size veriyoruz. Bu sınavın en çok tercih edilme sebeplerinin başında yaygın şekilde kabul edilmesi gelir. Ayrıca, yukarıda belirtilen 4 adet yeteneği en doğru şekilde ölçerek, size gerçekçi bir tablo ve sonuç verir.

Profesyonel ve deneyimli eğitmenlerimiz ile yürüttüğümüz en iyi TOEFL kursu için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sınav hakkında detaylı bilgi almak için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz. Sürekli yenilenen ve değişik baskı firmalarına ait olan ders materyallerimiz ile, size en uygun kaynağı buluyoruz. Yoğun ödevler ile çalışmanızı kesintisiz sürdürmenizi sağlarken, aynı zamanda hatalarınızın da üzerinden geçiyoruz. Bu sayede başından sonuna kadar yanınızda olduğumuz en iyi TOEFL kursu ile sorunsuz bir sınav günü geçirmenizi hedefliyoruz.

 

Online TOEFL iBT kurslarını daha önce TestPrep’ten ders alıp 102 puan almış arkadaşımdan duydum ve kursa kayıt oldum. Online derslere bakışım biraz negatifti fakat, 6 kişilik sınıflarda yapılan dersler sayesinde adapte olmam kolay oldu. Ödevleri yaptıkça ve derslere katıldıkça, sınava karşı olan bakış açım da değişti. En önemlisi, B2 İngilizce seviyesinde bile soruların %70’inden fazlasını doğru yapabiliyordum.

Sınava girmeden önce çözdüğüm deneme sınavlarında puanlarım 84’ten başlayıp 104’e kadar ulaştı ve sınavdan 100 aldım. Elbette bunda kendi çalışmam da çok büyük rol oynadı. Şimdi geriye dönüp baktığımda bunda TestPrep’in payının çok büyük olduğunu görebiliyorum. Kullanılan materyaller ve sınav sistemine hakim eğitmenler olmadan bu puanlara çıkamayacağımı biliyorum. Eğer aklınızda soru işareti varsa, TestPrep’in yönlendirmelerine kulak verin ve derslere katılın. Kendi çalışmanızın önemini de unutmadan hazırlanırsanız, siz de bu puanlara 3 ay içinde ulaşabilirsiniz.

Test Prep TOEFL iBT Öğrencisi – Dilruba Gören

online en iyi toefl kursu online toefl özel ders

Online TOEFL iBT Özel Ders Programlarımız Kısa Sürede Başarı Odaklıdır

TOEFL iBT sınavında minimum sürede maksimum sonuç almak istiyorsanız, Test Prep tarafından sunulan özel ders programları tam size göre. Zamanla yarışılan bir sınav olan TOEFL için kendi çalışmanız ile başarılı olmanız imkansız değil ama çok zordur. Bu sebeple kısa sürede eksiklerinizi kapatmanız için hazırlanan TOEFL iBT özel derslerimiz ile zamandan tasarruf edersiniz. Ayrıca profesyonel eğitim kadromuz ile TOEFL dersleri sayesinde yüksek puanlara ulaşırsınız. En iyi TOEFL kursu sayesinde kısa sürede hazırlanın.

 Kişisel TOEFL iBT Programı

Özel ders programlarımız, öğrencilerin uygun zamanlarına göre oluşturulur. Sınava girecekleri tarihe karar vermiş öğrencilerimize program oluşturmalarında yardımcı oluyoruz. Hafta içi ya da hafta sonu ders seçenekleriyle kısa sürede istenilen skora ulaşın.

 Global TOEFL iBT Özel Ders Ekibi

Dünya çapında faaliyet gösteren Test Prep, online dersleriyle sizi tüm dünyadaki TOEFL öğretmenleriyle buluşturur. dünya çapındaki en iyi TOEFL iBT eğitmenleriyle çalışıp, yüzlerce farklı kaynaktan derlenen Test Prep çalışma materyalleriyle 100’ü geçin.

Tek Ders

90-dakika Özel Ders

17+ Sene Tecrübeli TOEFL Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 1 ders

 4 bölümden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

10 Ders

10 x 90-dakika Özel Ders

17+ Sene Tecrübeli TOEFL Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 10 ders

4 bölümden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

20 Ders

20 x 90-dakika Özel Ders

17+ Sene Tecrübeli TOEFL Öğretmeni ile TestPrep İnteraktif Online Platformda 90 dakikalık 20 ders

4 bölümden istediğinizi seçebilirsiniz
Dilediğiniz konudan ders alabilirsiniz
Kendi uygun saatlerinize göre ders programı oluşturabilirsiniz

Öğrencilerimizin En İyi TOEFL Kursu Başarıları

Sadece writing için desteğe ihtiyacım vardı ve inanılmaz kısa sürede destek olup başarmamı sağladılar. Az ders sayısı için ve yardımlarınız için çok teşekkürler.

Test Prep TOEFL iBT öğrencisi – Emir

Yüksek Teknolojili Online TOEFL Kursu Zamana Karşı Yarışta Yanınızda

Online eğitimimiz, öğrencilerin rakipsiz uluslararası öğretmen ekibimize erişim sağlar. Böylece öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar onlar için en iyi desteği alabilirler. Test Prep Online altyapısı ile  öğrenciler ses, video, slayt, sohbet ve ekranın gerçek zamanlı olarak paylaşılmasını sağlayabilirler. Grafikleri çizmekten kimyasal denklemler yazmaya, çevrimiçi çalışma alanlarının esnekliğine ve yanıt verebilirliğine kadar, öğrencilerin ve öğretmenlerin birlikte ayrıntılı olarak keşfetmelerine imkan sağlanır. En iyi TOEFL kursu sayesinde online derslerin sonunda, öğrenciler sadece etkili test stratejilerine hakim olmakla kalmayıp, aynı zamanda ders sırasında kapsanan materyalleri kullanarak kapsamlı bir şekilde pratik yapma konusunda da geniş imkanlara sahip olurlar. Online TOEFL Kursu sayesinde siz de zaman kaybetmeden en yüksek skora ulaşabilirsiniz.

Online TOEFL Ödevleri

Zamana karşı yarışılan TOEFL’da, öğretmenler tarafından oluşturulan online soru bankası ile zamana karşı soru çözün. Derslerin bitiminde hemen öğrencilere gönderilen sorular, sistemimiz üzerinde çözülüp, notlandırılır. Online sistemimiz sayesinde ödevlerin başlangıç ve bitiş saatlerini kontrol edilir. Bu sayede en üst düzeyde öğrenci takibi yapılır. Ayrıca sorularda harcanan zamanı da gözlemleyip, öğrencilerimizin zamanı verimli kullanmasının önünü açılır.

Online TOEFL Deneme Sınavları

TOEFL stratejileri ve yaklaşımlarında uzmanlaşmak için ihtiyacınız olan 60 online deneme sınavı, 3.700+ çalışma sorusu başta olmak üzere tüm uygulama ve materyallere sahibiz. Deneme sınavları sonunda öğrencilere gönderilen skor raporları her sorunun en iyi şekilde anlaşılmasını sağlar. Böylece nerede yanlış yaptığınızı hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz. Kursun sonunda uygulanan denemeler, öğrencilere gerçek sınav tecrübesi yaşatmak üzerine kuruludur. Zaman karşı yarışta Test Prep sizin yanınızdadır.

  9 Yorum

 1. Emel Mücahit
  16/02/2023
  Yanıtla

  TOEFL’a hazırlanmayı planlıyorsanız, gidilecek harika bir yer. TOEFL sınavında iyi bir stratejiye ihtiyacınız var ve burada öğreneceğiniz şey de tam olarak budur.
  Gramer vb konularda zaman kaybettirmeden sınav odaklı çalışma yapılması gerçekten çok hoşuma gitti. Tabi bunun için İngilizce seviyenizin de iyi olması önemli diye düşünüyorum, benim seviyem B2-C1 arasıydı.
  Çok teşekkürler

 2. Baysal Erk
  21/01/2023
  Yanıtla

  Kızım sınav tarihi çok yakınken TOEFL özel dersleri aldı. Zor bir durumdu ama profesyonel TOEFL öğretmeni sayesinde, onun uzmanlığı ve bilgisi olmadan mümkün olamayacak bir skor olan 103’e ulaştı. Öğretim yöntemi çok kapsamlı ve sınav odaklıydı. Bir kez daha teşekkür ederim!????

 3. Dilruba Gören
  12/01/2022
  Yanıtla

  Online TOEFL iBT kurslarını daha önce TestPrep’ten ders alıp 102 puan almış arkadaşımdan duydum ve kursa kayıt oldum. Online derslere bakışım biraz negatifti fakat, 6 kişilik sınıflarda yapılan dersler sayesinde adapte olmam kolay oldu. Ödevleri yaptıkça ve derslere katıldıkça, sınava karşı olan bakış açım da değişti. En önemlisi, B2 İngilizce seviyesinde bile soruların %70’inden fazlasını doğru yapabiliyordum.

  Sınava girmeden önce çözdüğüm deneme sınavlarında puanlarım 84’ten başlayıp 104’e kadar ulaştı ve sınavdan 100 aldım. Elbette bunda kendi çalışmam da çok büyük rol oynadı. Şimdi geriye dönüp baktığımda bunda TestPrep’in payının çok büyük olduğunu görebiliyorum. Kullanılan materyaller ve sınav sistemine hakim eğitmenler olmadan bu puanlara çıkamayacağımı biliyorum. Eğer aklınızda soru işareti varsa, TestPrep’in yönlendirmelerine kulak verin ve derslere katılın. Kendi çalışmanızın önemini de unutmadan hazırlanırsanız, siz de bu puanlara 3 ay içinde ulaşabilirsiniz.

 4. Adarsh Patel
  08/10/2019
  Yanıtla

  Great TOEFL IBT tutor and tutoring! My 1st score was 79 and in 3 months, it increased to 102. Great guiding, great tutoring.

 5. Emir
  26/03/2018
  Yanıtla

  Sadece writing için desteğe ihtiyacım vardı ve inanılmaz kısa sürede destek olup başarmamı sağladılar. Az ders sayısı için ve yardımlarınız için çok teşekkürler.

 6. Yıllardır titizlikle devam ettirmeye çalıştığımız hizmet kalitemizi, siz tüm değerli misafirlerimizin de desteği ile belli bir çizgide korumak için çalışmaktayız.

  Yaşadığınız memnuniyet için tüm ekibimiz adına teşekkürlerimizi belirtmek isterim.

  Yapmış olduğunuz yorumlar Test Prep’in her zaman sağlamayı hedeflediği yüksek standartlı hizmet kalitesi ve misafir memnuniyeti için çok değerlidir.

  Sizi ve değerli misafirlerinizi her zaman Test Prep’te görmek dileğiyle,

  Saygılarımızla,
  Test Prep Turkey Yönetimi

 7. Nick
  28/10/2017
  Yanıtla

  Thank you for the great Toefl courses. The best I got in Istanbul.

 8. Murat
  14/08/2017
  Yanıtla

  Yaz okulunu yakalamam ve 90 puanı geçmem için 4 ders yetti de arttı bile. İnanılmazsınız. Boston’dan selamlar 🙂

 9. Gizem
  18/06/2017
  Yanıtla

  Kısa sürede eksik odaklı çalışma ile 100 puanı geçmemi sağlayan eşi benzeri olmayan TOEFL kursu. Barış Bey’e destekleri için sonsuz teşekkürler.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir