Geri

Online IB Fizik Özel Ders SL/HL Programlarımız

TestPrep’in IB Fizik öğretmenleri, öğrencileri IB Fizik sınavına hazırlarken, daha da önemlisi, öğrencileri üniversite düzeyinde fizikte başarıya hazırlar. Özel ders formatında online IB Fizik özel ders, sertifikalı IB Fizik öğretmenlerimiz tarafından verilir!
IB Fizik dersi, cebir ve trigonometri kullanılan genel fizikte birinci yıl üniversite dersinin standart konularını: mekanik, termodinamik, titreşimler ve dalgalar, elektrik ve manyetizma, ışık ve optik ve modern fiziği kapsar. 

Öğretmen: IB sertifikalı IB Fizik öğretmeni
Ders Süresi: 90 Dakika
Deneme Dersi: İlk dersten memnun kalmazsanız %100 ücret iadesi ya da başka bir IB Fizik öğretmeni ile ders imkanı.
Ders Dili: %100 İngilizce ya da tüm tanım ve terimleri İngilizce olarak, Türkçe ders.
Etüt: Hayır. IB kişisel bir programdır ve sadece soru çözümü üzerine kurulu değildir. Ders ve etüt öğretmeninin farklı olması, öğrencinin kafasını karıştırır. IB öğretmenlerimiz ile yapılan dersten sonra, öğrencilerimizin ek etüte ihtiyacı kalmaz.
Internal Assessment Desteği: Evet
Extended Essay Desteği: Evet
Online Ders İmkanı: Evet. TestPrep’in online eğitime odaklanan yazılımı ile online IB fizik özel ders, yüzyüze eğitim kalitesinde geçmekte. Bilgisayarınıza hiç bir program kurmanıza gerek kalmaz. Öğrencilerimiz, kendilerine özel oluşturulan sayfadan derslere katılabilir.
Ders Sıklığı: Dilerseniz düzenli haftalık sabit bir program oluşturabilirsiniz ya da sınav öncesi ders alabilirsiniz.

Dönem boyunca yanımda olan hocalarıma çok teşekkür ederim. IB sınavına giremesem de predicted fizik notumun 7 olması sizin sayenizde oldu. 41 ortalama ile kabul aldığım UCL’den her döndüğümde size uğrayacağım. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Test Prep IB Fizik Öğrencisi – Hazal

IB Fizik SL/HL Internal Assessment Dersleri

Fizik IA’nız için ek destek almakla ilgileniyorsanız, görevinizi planlamanıza, yapılandırmanıza ve yürütmenize yardımcı olabilecek uzman IB Fizik eğitmenlerinden oluşan bir ekibimiz var. IB Fizik notunuzun 7 olmasını istiyorsanız, başarılı bir Internal Assessment yazmalısınız. TestPrep’in IB Fizik öğretmenleri sınavda nasıl 7 alınacağını tam olarak bilirler ve bunu nasıl yapabileceğiniz konusunda size ipuçları ve püf noktaları verebilirler.  Hem IB Fizik SL hem de IB Fizik HL notunuzun %20’sini oluşturan IB Fizik Internal Assessment, öğrencilerin final notu üzerinde oldukça etkilidir. 24 tam puan almak için, yetkin bir IB Fizik öğretmeniyle başından sonuna kadar takip edilmesi şarttır. Test Prep’in IB Fizik öğretmenleriyle IB yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Ders Süresi: 60 Dakika

IB Fizik HL

No Data Found

IB Fizik SL

No Data Found

Hem IB hem de SAT dersi aldığım, tüm hocaların oldukça ilgili ve deneyimli olduğu, uygun ücretlerle kaliteli eğitimin verildiği kurum. Kurumun iki senelik öğrencisi olarak herkese tavsiye ederim.

Test Prep IB Öğrencisi – Ecem Ş.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir